به گزارش «آینه جم»؛هانیه غلامی بازیگر ایرانی متولد سال ۱۳۷۳ می باشد. او بازیگر سریال همه چیز آنجاست و دختر لادن سلیمانی می باشد . هانیه ی غلامی عکس هایی از جشن سالگرد ازدواجش در کنار همسرش منتشر کرد که در ادامه می توانید مشاهده کنید .

سالگرد ازدواج هانیه غلامی

هانیه ی غلامی در صفحه اینستاگرامش نوشت:

سال پیش صبح بیست و دوم‌ اردیبهشتاز خواب که بلند شدم ،قبل از این که حاضر شم و برم آرایشگاه بابام بهم گفت : از امروز دیگه مجرد نیستیبرام خیلی جالب بود چون انقدر حالم خوب بود با محمد که خیلی حس نکردم فرق بین مجردی و متاهلی رو…وقتی با کسی هستی که میتونی در کنارش خودت باشی ،مساله خیلی فرق میکنه

تعریف مجردی واسه من تعریف شده نیست چون من همیشه توی دلم به کسی که میدونستم یک روز وارد زندگیم میشه ، وفادار بودم‌.(شاید خیلی عجیب باشه ولی تخیل قوی از ویژگی های بارز دختر های بهمن ماهی محسوب میشه)از نظر قانونی ما ازدواج کردیم، ولی از نظر من ما فقط به هم رسیدیم و دوست هستیم چون دوست ندارمعشقمون زن و شوهری باشه ، دوست دارم فراتر از این حرف ها باشه ،تا هیچ وقت یکنواخت نشه.

من نیمه ی بهتر خودم رو در تو پیدا کردماین به هم رسیدنمون مبارکمون باشهپ.ن : امیدوارم همه ی نیمه ها به هم برسند و کامل بشن ، فارغ از جنسیت، فارغ از مادیات ،فارغ از تفاوت ها و فارغ از سن و سال و

اولین سالگرد ازدواج هانیه غلامی

هانیه غلامی

هانیه غلامی و همسرش

هانیه غلامی

سالگرد ازدواج هانیه غلامی

درباره هانیه ی غلامی بیشتر بدانید:

هانیه ی غلامی متولد دوازده بهمن سال ۱۳۷۳ در تهران است . او هم اکنون داشنجوی رشته روانشناسی بالینی

دانشگاه آزاده تهران می باشد. هانیه غلامی قبل از اینکه بازیگر باشددر رشته ورزشی کاراته در استان تهران مقام سومرا کسب کرده است و در این زمینه از جمله بازیگران ورزشکار محسوب میشود.از دیگر مهارت های هانیه غیراز بازیگریش میتوان به مسلط بودن او به دو زبان انگلیسی و هندی اشاره کرد.

هانیه بازیگری رو از کودکی آغاز کرده اما اولین کار جدی او در زمینه ی بازیگری بر میگردد به فیلم یکی میخواد باهاتحرف بزنه منوچهر هادی بود که برای بازی در این کار مجبور شددر عرض یک ماه ده کیلو از وزن خودش را کم کند.پس از اکران فیلم یکی میخواد باهات حرف بزنه در جشنواره فیلم فجر سال ۹۰ نظر مثبت مردم و منتقدانی همچونخسرو نقیبی را به خود جلب کرد. هانیه غلامی که در هیچ کلاس بازیگری شرکت نکرده است ولی بنا به اظهاراتخودش مطالعات زیادی در زمینه بازیگری و کارگردانی دارد.اولین تجربه تئاتر هانیه غلامی را با نمایش رقص کاغذ پاره ها محمد یعقوبی شروع کرد.

هانیه غلامی

هانیه غلامی و همسرش

صفحه اجتماعی هانیه غلامی و

[کد خبر:AJ24725]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

جدیدترین مطالب