محمد بن سلمان
به گزارش آینه جم:اقدام یک کمدین زن اسرائیلی در دادن پیشنهاد ازدواج به ولیعهد عربستان سعودی و اشاره وی به روابط تل آویو با ریاض منجر به شکل گیری جنجال رسانه ای در جهان عرب شد.
 «نوام شوستر ایلیاسی» یکی از کمدین های زن رژیم صهیونیستی در مصاحبه با شبکه i24 به صورت طنز گونه پیشنهاد ازدواج با «محمدبن سلمان» ولیعهد عربستان سعودی را داد.
به نقل از راشاتودی، وی در این مصاحبه با بیان اینکه تل آویو و ریاض روابط گسترده‌ای با یکدیگر دارند، به محمد بن سلمان پیشنهاد ازدواج داد.
این کمدین اسرائیلی در بخشی از مصاحبه طنز خود گفت: هیچ مردی با یک زن قد بلند و قوی ازدواج نمی‌کند. خانواده من فشار می‌آورند که باید شوهر کنم و من به دنبال یک مرد قد بلند هستم. من با هر کسی ازدواج نمی‌کنم من به دنبال یک شاهزاده هستم.
وی در ادامه افزود: در میان مردان سرشناس قد بلند بشار اسد رئیس جمهوری سوریه حضور دارد اما او به کار من نمی‌آید. محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی هم قد بلند است و می دانم که روابط زیادی میان تل آیو و ریاض وجود دارد.
به نوشته راشاتودی، پخش این مصاحبه بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های جهان عرب داشته به طوری که حتی شخص نوام شوستر نیز از بازتاب سخنان خود شوکه شده است.
نکته مهم در این مصاحبه طنز اما، اشاره این کمدین به روابط گسترده موجود میان رژیم صهیونیستی و عربستان است که با وجود مخالفت مسلمانان جهان رو به پیشرفت است.
[کد خبر:AJ27661]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

کوچ بهاره دام ها در مازندران /تصاویر

کوچ بهاره دام ها در مازندران /تصاویر

کوچ بهاره دام ها در مازندران

برداشت توت فرنگی در مازندران/تصاویر

برداشت توت فرنگی در مازندران/تصاویر

برداشت توت فرنگی در مازندران

هجوم پروانه‌های زیبا به تهران/تصاویر

هجوم پروانه‌های زیبا به تهران/تصاویر

هجوم پروانه‌های زیبا به تهران

جدیدترین مطالب