آینه جم:مسئولان باشگاه استقلال به دنبال راهکار برای برکناری وینفرد شفر از سرمربیگری این تیم هستند.

به گزارش آینه جم: تیم فوتبال استقلال شب گذشته در مشهد مقابل پدیده تن به شکست داد تا شانس قهرمانی را تقریباً از دست بدهد و همین موضوع باعث شد مسئولان باشگاه استقلال به دنبال راهکار برای برکناری وینفرد شفر باشند.

امیرحسین فتحی و همکارانش که طی هفته‌های گذشته نشان دادند چندان راغب به همکاری باشفر نیستند، بعد از باخت تیم استقلال در مشهد جلساتی را برگزار کرده و تماس‌هایی را برای چگونگی برکناری وینفرد شفر برقرار کردند.

این مربی آلمانی یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارد و برکناری او با رقم دلار فعلی بیش از ۱۵ میلیارد تومان برای این باشگاه هزینه خواهد داشت اما مسئولان باشگاه استقلال به هر شکل ممکن به دنبال کنار گذاشتن این مربی آلمانی هستند.

از سوی دیگر شنیده می‌شود جلساتی با فرهاد مجیدی برای حضور روی نیمکت استقلال برگزار شده اما دستیار شفر هنوز پاسخی به این پیشنهاد نداده و مسئولان باشگاه استقلال تصمیم دارند در صورت رضایت مجیدی او را به عنوان سرمربی انتخاب کنند.

باید دید آیا استقلالی‌ها می‌توانند راهکاری برای برکناری وینفرد شفر آلمانی پیدا کنند یا خیر اما آنچه مشخص است این که فعلاً آبی‌ها گزینه‌ای در اختیار ندارند و اسامی مطرح شده در صفحات مجازی که ماگات، دونادونی و … فقط شایعات مجازی محسوب می‌شوند.

تیم فوتبال استقلال روز چهارشنبه در ورزشگاه آزادی میزبان استقلال خوزستان است و سپس در تهران باید به مصاف الدحیل قطر برود.

منبع: فارس

[کد خبر:AJ28175]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

ارز آوری چند روستا با خیارشور/تصاویر

ارز آوری چند روستا با خیارشور/تصاویر

ارز آوری چند روستا با خیارشور

برداشت خرما از روستای کنارو بندرعباس/تصاویر

برداشت خرما از روستای کنارو بندرعباس/تصاویر

برداشت خرما از روستای کنارو بندرعباس

گزارش تصویری گردهمایی عصر عاشورا جم

گزارش تصویری گردهمایی عصر عاشورا جم

  آینه جم؛ گزارش تصویری...

جدیدترین مطالب