به گزارش آینه جم: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «این عشق و این وفا و این ایستادگی و در این بیعت بزرگ با خطّ امام، مردم با این حضورشان در میدان با خطّ امام بیعت کردند؛ بیعتی با این عظمت، آن هم بعد از گذشت بیش از سی سال از رحلت امام بزرگوار این جور با امام، مردم بیعت میکنند، این جور امام زنده است.»

 
 
آینه جم:تصویری منتشرنشده از سپهبد سلیمانی در برف که توسط حساب توییتری ایشان منتشر شد.

 
آینه جم: سرادر شهید سلیمانی در بخشی از خاطراتش ماجرای اولین حضورش در جبهه‌های دفاع مقدس را بیان می‌کند.

 
 
آینه جم: تصویری کمتر دیده شده از مظفرالدین شاه قاجار در کاخ صاحبقرانیه، سال ۱۳۱۹ ق - ارائه شده در نمایشگاه فتوغرافخانه در فرهنگستان هنر ایران

 
آینه جم : سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به نتایج احتمالی اعتراضات به رد صلاحیت‌ها خاطرنشان کرد: مثل ادوار گذشته ممکن است افرادی که اعتراض کردند با توجه به اسناد و مدارک جدیدی که به دست ما می‌رسد صلاحیتشان تائید شود و ما نتیجه را اعلام خواهیم کرد.....

 

فرمانده ای که هژمونی آمریکا را به چالش کشید

آینه جم / کوروش غفاری چراتی : هژمونی در روابط بین‌الملل به معنای فرادستی، سلطه‌جویی، چیرگی‌خواهی، سیادت‌طلبی و استیلاخواهی یک قدرت بدون رقیب جهانی اطلاق می‌شود. برای نمونه، پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و پشت سرگذاشتن یک دورهٔ ده ساله فترت از سال ۲۰۰۱ میلادی و به دنبال حملات ۱۱ سپتامبر ،ایالات متحده آمریکا وارد مرحله فرادستی شده‌است و می کوشد با حربه تحریم و تهدید نظامی، هژمون مورد نظر خود را بر کشورهای دیکر دیکته نماید.آنچه مسلم است جمهوری اسلامی ایران، تنها کشوری است که در نیم قرن اخیر هژمون آمریکا را به چالش کشیده است . امروزه قدرت مرعوب سازی آمریکا ،بسیاری از ممالک بسیاری را در مخمصه قرار داده است و دولتهای زیادی را به پای میز مذاکره ای کشاند که برنده آن فقط آمریکاست. به جرات باید گفت تقریبا به جز جمهوری اسلامی ایران ،همه کشورهای جهان دربرابر هژمون زورمدارانه آمریکا منفعل و تسلیم شده اند.
خاورمیانه به لحاظ ژئوپلتیک از دیرباز در مرکزتوجهات آمریکا قرارداشته است ودر تحولات اجتماعی و سیاسی ممالک این منطقه، ردپای آمریکاییان کاملا مشهود بوده است. علاقه مندی ایالات متحده به خاورمیانه ریشه های تاریخی و استعماری دارد که انرژی و نفت محور آن را تشکیل می دهد.سالهاست که آمد و شد رهبران سیاسی در ممالک خاورمیانه با اجازه آمریکا و لابی مخوف صهیونیست انجام می شود و پیوستگی منافع آمریکا و اسرائیل در هرگونه تحولات سیاسی و اجتماعی خاورمیانه کاملا ملموس و مشهود است.

یک رسانه روسی از حضور خود در پایگاه عین الاسد آمریکا پس از حمله موشکی تلافی‌جویانه اخیر جمهوری اسلامی ایران و انتشار تصاویری در این زمینه خبر داده است.

آینه جم:  نام "کرولا" در مجموعه تویوتا یکی از باسابقه ترین ها محسوب می شود زیرا برای نخستین بار در سال 1966 به عنوان یک خودروی کامپکت معرفی و تولید آن تا کنون نیز ادامه یافته است.

آینه جم- خاص ترین محصول تویوتا که شاید در بسیاری از بازارهای بین المللی ناشناخته ترین محصول این کمپانی ژاپنی هم باشد؛ سِنچوری(سِنچری) نام دارد! این خودرو از سال 1967 تا کنون روی خط تولید قرار دارد و سه نسل از آن روانه بازار شده است.

سنچوری در کلاس سدان های فول سایز لوکس طبقه بندی می شود. نسل اول آن از سال 1967 تا 1997، نسل دوم از 1997 تا 2017 و نسل سوم از 2018 تا کنون تولید می شود.

 

پس از حمله جنگنده‌های روسیه و سوریه به مناطق شمال شرقی سوریه، ده‌ها هزار نفر از مردم این منطقه آواره شدند و به اردوگاه‌های مرزی ترکیه رفتند. در این وضعیت، کودکان شرایط تحصیل ندارند و در چادر درس می‌خوانند. خبرنگار رویترز به شرایط تحصیل این کودکان در منطقه نگاهی کرده است.

 

آینه جم: نماینده ارامنه جنوب در مجلس گفت: حمله سپاه به پایگاه موشکی عین‌الاسد هیمنه آمریکا را فروریخت و آغازی برای فروپاشی استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا به شمار می‌رود.

 

آینه جم: حضور رهبر انقلاب در نماز جمعه این هفته تهران و خطبه‌های مهم ایشان بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های بین‌المللی پیدا کرد.

گزارش تصویری

تصاویر/ برداشت گل نرگس در بهبهان

تصاویر/ برداشت گل نرگس در بهبهان

برداشت گل نرگس در بهبهان

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان/تصاویر

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان/تصاویر

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و...

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس از حمله ایران

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس از حمله ایران

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس...

جدیدترین مطالب