آینه جم: مدیران یک شرکت خصوصی در چین که با روشی عجیب اقدام به تنبیه کارمندان خود کرده بودند دستگیر شدند. سه مدیر این شرکت خصوصی در منطقه " زونیای" که کارمندان خود را مجبور به خوردن سوسک کرده بودند توسط پلیس بازداشت شدند. این کارمندان بدلیل کم کاری در فروش از سوی مدیران شرکت تنبیه شده بودند.

به گزارش«آینه جم» به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ در ویدئویی که منتشر شده است این کارمندان را که یک به یک در داخل شرکت مورد تنبیه قرار می‌گیرند نشان می‌دهد. در این ویدئو یک کارمند زن یک کمربند در دست دارد و در حال زدن کارمندان خاطی است. در پایان ویدئو کارمندان در حالی که مجبور به خوردن و قورت دادن سوسک هستند دیده می‌شوند.

تنبیه عجیب کارمندان در شرکت چینی +عکس

ظاهرا بازداشت مدیران این شرکت پس از آن اتفاق افتاد که یکی از کارمندان بصورت مخفیانه اقدام به تهیه یک ویدئو و انتشار آن در یکی از شبکه‌های اجتماعی کرد. همچنین پیامکی که از طرف یکی از مدیران شرکت به کارمندان ارسال شده بود در یکی از روزنامه‌های محلی با نام " زونیای یائوون" منتشر شد. در این پیامک هشدار دهنده آمده بود: " اگر آمار فروش در پایان ماه رضایت بخش نباشد هر یک از شما بدلیل کم کاری مجبور به خوردن سوسک خواهید شد. " پس از انتشار گسترده این ویدئو و خبر پلیس چین وارد عمل شد و اقدام به بازداشت مدیران این شرکت کرد.

انتشار این خبر موجب حیرت و وحشت کاربران شبکه‌های اجتماعی در چین شد. گفتنی است؛ بنا به بیانیه پلیس محلی چین پس از برگزاری دادگاه از سه مدیر بازداشت شده، دو مدیر این شرکت به تحمل ۱۰ روز زندان و همچنین نفر سوم به تحمل ۵ روز زندان محکوم شدند.

[کد خبر:AJ26458]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی در بیرجند/تصاویر

سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی در بیرجند/تصاویر

نمایشگاه ملی صنایع دستی در بیرجند

پرندگان مهاجر در استان گلستان

پرندگان مهاجر در استان گلستان

تصاویر پرندگان مهاجر

برداشت انار از مزارع شهرضا/تصاویر

برداشت انار از مزارع شهرضا/تصاویر

  برداشت انار از مزارع شهرضا/تصاویر

جدیدترین مطالب