آینه جم: نماینده ارامنه جنوب در مجلس گفت: حمله سپاه به پایگاه موشکی عین‌الاسد هیمنه آمریکا را فروریخت و آغازی برای فروپاشی استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا به شمار می‌رود.

نماینده ارامنه در مجلس : حمله موشکی سپاه به پایگاه عین‌الاسد آغازی برای فروپاشی آمریکا بود

ژرژیک آبراهامیان نماینده مسیحیان ارمنی جنوب ایران در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به سخنان امروز رهبر انقلاب درباره شادی دشمن از سقوط هواپیمای اوکراینی گفت: این رفتار دشمن بعید نیست و آنها همیشه به دنبال ضربه زدن به ما هستند و از این موضوع که بتوانند مشکلی ر ا برای ما پیش آورند خوشحال می‌شوند.

وی افزود: ما نباید در مقابله با دشمن از خود ضعف نشان دهیم و باید مقاوم،‌ متحد و منسجم عمل کنیم.

نماینده مسیحیان ارمنی جنوب ایران در مجلس با اشاره به حمله موشکی سپاه به پایگاه عین‌الاسد اظهار داشت:‌ این حمله موشکی به پایگاه آمریکایی عین‌الاسد هیمنه آمریکا را فرو ریخت و آغازی برای فروپاشی استکبار به سرکردگی آمریکا است.

آبراهامیان خاطرنشان کرد: هر چند آمریکایی‌ها سعی داشتند این گونه القا کنند که اتفاقی رخ نداده اما واقعیت این است که این حمله موشکی سپاه کاری بود که تاکنون کسی جرأت و جسارت انجام آن را نداشت و این کار توسط جمهوری اسلامی ایران و به وسیله نیروهای سپاه پاسداران انجام شد.

وی همچنین با اشاره به حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع شهید سلیمانی و همرزمانش افزود: این حضور یک حضور بی‌نظیر بود و من تنها در مراسم تشییع پیکر امام خمینی (ره) این میزان حضور را مشاهده کرده بودم.

نماینده مسیحیان ارمنی  جنوب ایران در مجلس اظهار داشت:‌ ترور شهید سلیمانی توسط آمریکا اوج دنائت آمریکا را نشان می‌دهد و این ترور چهره آمریکا را بیش از پیش بر همگان روشن کرد.

وی اظهار داشت: روز مراسم تشییع شهید سلیمانی و همرزمانش و همچنین حمله موشکی سپاه پایگاه آمریکایی را می‌توان روزهای ویژه‌ای است، که اتفاق واقع شده در آن روز فقط محدود به آن روز نیست و آثار آن به صورت مستمر در طول زمان قابل مشاهده است و چه بسا که آثار آن در گذر زمان بیشتر و بزرگ‌تر هم خواهد بود.

آبراهامیان خاطرنشان کرد: ملت ما با توکلی که به خدا دارد ترسی از هیمنه آمریکا ندارد و جلوی زورگویی‌های او می‌ایستد و در ادامه هم خواهد ایستاد.

[کد خبر:AJ31094]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

پرورش زنبور عسل/تصاویر

پرورش زنبور عسل/تصاویر

پرورش زنبور عسل

برداشت گیلاس از باغات سامان/تصاویر

برداشت گیلاس از باغات سامان/تصاویر

برداشت گیلاس از باغات سامان

سفری آفرودی از آبی بیگلو تا لوندیل گیلان/تصاویر

سفری آفرودی از آبی بیگلو تا لوندیل گیلان/تصاویر

سفری آفرودی از آبی بیگلو تا لوندیل گیلان

جدیدترین مطالب