قائم مقام ایران خودرو در امور بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش از فاکتور شدن و تحویل حدود ۹ هزار دستگاه از مجموع ۱۵ هزار دستگاه خودروی تعهد شده از سوی این گروه در برنامه فروش فوق‌العاده اخیر خبر داد.

 به گزارش آینه جم "محسن ناقدی" در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه در محل شرکت ساپکو افزود: تا پیش از پایان تیرماه به عدد قابل توجهی در حوزه تحویل خواهیم رسید و  برنامه فروش بعدی را  نیز پس از اتمام تحویل های خودروهای یاد شده آغاز خواهیم کرد.

قائم مقام ایران خودرو : 60 هزار نفر برای خرید هزار خودروی

ناقدی خاطرنشان کرد: از ۲۵ آبان پارسال تا امروز همه خودروهای برنامه های فروش فوری ایران خودرو به مشتریان تحویل شده است.

وی گفت: از ابتدای امسال تا امروز ۱۴۲ هزار دستگاه خودرو در این گروه تولید شده که در همسنجی با پارسال ۳۱ درصد رشد داشته است.

قائم مقام ایران خودرو، تعداد خودروهای تحویل شده تا امروز را ۹۵ هزار دستگاه برشمرد که نسبت به مدت مشابه پارسال ۲۱ درصد رشد داشته است.

به گفته این مقام مسوول ایران خودرو، مجموعه تعهدات معوق این خودروساز از شهریورماه پارسال که ۲۰۰ هزار عدد دستگاه خودرو بود امروز به ۵۰ هزار دستگاه کاهش یافته است.

وی ادامه داد: بخش قابل توجهی از خودروهای مونتاژی تولیدی یعنی دانگ فنگ، سوزوکی و تندر ۹۰ که به دلیل تحریم ها تولید نمی شوند، با مشتریان تعیین تکلیف شده و برای بقیه مشتریان به دنبال برنامه های فروش جایگزین هستیم.

ثبت 60 هزار تقاضا برای سدان k132 ایران خودرو

قائم مقام مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در امور بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش  با اشاره به  پیش ثبت نام 60 هزار نفر برای محصول پروژه k132 گفت:این تعداد ثبت نام نشان از استقبال بالای بازار از این محصول است.

 خودروی محصول پروژه k132 که در مرحله اول فروش 60 هزار نفر آن را پیش ثبت نام کردند

قائم مقام ایران خودرو : 60 هزار نفر برای خرید هزار خودروی

ارسال دعوتنامه دنا پلاس اتومات از مردادماه

این مقام مسئول در ایران خودرو در ادامه به ارسال دعوت نامه های خودروی دنا پلاس اتوماتیک  در آینده نزدیک خبر داد و گفت:دعوتنامه های دنا پلاس اتوماتیک از اوایل مرداد ماه برای مشتریان ارسال می شود.

[کد خبر:AJ33163]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ برداشت خربزه

تصاویر/ برداشت خربزه

تصاویر/ برداشت خربزه

تصاویر/ برداشت طلای سبز در هرمزگان

تصاویر/ برداشت طلای سبز در هرمزگان

تصاویر/ برداشت طلای سبز در هرمزگان

تصاویر/ همسایگی کاخ و کوخ

تصاویر/ همسایگی کاخ و کوخ

تصاویر/ همسایگی کاخ و کوخ

جدیدترین مطالب