آینه جم :  کمپانی چینی چانگان تصاویر رسمی از محصول جدید خود با نام هانتر را منتشر کرده که این خودرو در مرحله اول برای بازار شیلی ارائه خواهد شد.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این پیکاپ در واقع نسخه صادراتی محصولی است که پیش از این با نام کایچنگ(KAICENE) اف70 توسط چانگان معرفی شده است. مهمترین تفاوت هانتر با نسخه چینی خود به قاب کرومی و بافت گریل(جلوپنجره) مربوط می شود.

هانتر

 
 

کایچنگ اف70

 

این وانت برای صادرات در دو نسخه عرضه می شود که یکی مدل استاندارد و ساده بدون فلیرهای پلاستیکی است اما نسخه دیگر ظاهری آفرودی و اسپرت دارد.

از منظر ابعاد؛ این محصول برابر با 5330 میلیمتر در طول، 1930 میلیمتر در عرض و 1835 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته و فاصله بین محورهای آن برابر با 3180 میلیمتر است. رینگ ها 17 و یا 18 اینچی باتوجه به آپشن ارائه می شوند. در نزدیک ترین نقطه، کف این خودرو فاصله ای 230 میلیمتری از زمین دارد.

کابین و امکانات هوشمند

فضای داخل کابین هانتر طراحی زیبا و مدرنی دارد و البته از زبان طراحی محصولات پژو استفاده می کند که با توجه به روابط کمپانی های مذکور مورد عجیبی نیست! یک نمایشگر 8 اینچی لمسی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی با حالت عمودی در کنسول جلو قرار دارد البته در تریم های بالاتر از نمایشگر 10 اینچی استفاده شده است.

 
 

سیستم ترمز اضطراری، هشدار برخورد از جلو، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط، سامانه پایداری الکترونیکی، استارت دکمه ای، نمایشگر فشار باد لاستیک ها، کروز کنترل تطبیقی، کلید هوشمند و ... از ویژگی های این محصول است.

پیشرانه

در بخش پیشرانه از تپنده 1.9 لیتری توربوشارژ دیزل استفاده شده که خروجی آن برابر با 150 اسب بخار و گشتاور 350 نیوتن متر است. این مجموعه با یک جعبه دنده 6 سرعته دستی هماهنگ شده است. سامانه تمام چرخ محرک نیز در حالت آپشن ارائه می شود. این تنها پیشرانه ای است که برای نمونه صادراتی به شیلی در نظر گرفته شده است.

اما کایچنگ ویژه بازار چین با موتورهای 2.5 لیتری بنزینی توربوشارژ با 129 اسب بخار خروجی و گشتاور 320 نیوتن متر و همچنین موتور 2.5 لیتری توربودیزل 150 اسب بخاری با گشتاور 360 نیوتن متر نیز قابل سفارش است.

پیش از هانتر؛ محصولاتی دیگری از چانگان شامل سی اس15، سی اس35، سی اس55 و سی اکس70 سابقه حضور در بازار خودروی شیلی را دارند.

قیمت نمونه صادراتی هانتر مشخص نشده اما کایچنگ اف70 در بازار چین از 13300 تا 20 هزار دلار قیمت خورده است.

مازیار دانیالی

[کد خبر:AJ33270]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

قو‌های مهاجر میهمان زمستانی تالاب سرخرود/تصاویر

قو‌های مهاجر میهمان زمستانی تالاب سرخرود/تصاویر

قو‌های مهاجر میهمان زمستانی تالاب...

پذیرایی اهوازی‎ها از مرغ‌های ماهی‌خوار/تصاویر

پذیرایی اهوازی‎ها از مرغ‌های ماهی‌خوار/تصاویر

پذیرایی اهوازی‎ها از مرغ‌های...

تصاویر/ شهر هزار پیکر

تصاویر/ شهر هزار پیکر

تصاویر/ شهر هزار پیکر

جدیدترین مطالب