آینه جم: در روزی که ستاره های رسانه و هنر دور هم جمع شدند تا مسابقه ای دوستانه را به یاد «زنده یاد محمود یاوری» برگزار کنند، یک اتفاق عجیب این بازی را تحت الشعاع قرار داد؛ تکل  مدافع سابق تیم ملی که پیراهن تیم هنرمندان را برتن داشت، به پای میثاقی گرفت و در حالی که او ساق بند هم نبسته بود، مصدومیت سختی را برایش رقم زد.

t;"

https://native.yektanet.com/static/media/upload/CACHE/images/items/image__1bw3YuQp5m/90/225x150.jpeg 225w, https://native.yektanet.com/static/media/upload/CACHE/images/items/image__1bw3YuQp5m/90/300x200.jpeg 300w, https://native.yektanet.com/static/media/upload/CACHE/images/items/image__1bw3YuQp5m/90/375x250.jpeg 375w, https://native.yektanet.com/static/media/upload/CACHE/images/items/image__1bw3YuQp5m/90/450x300.jpeg 450w," src="https://native.yektanet.com/static/media/upload/CACHE/images/items/image__1bw3YuQp5m/90/300x200.jpeg" style="max-width: 100%; padding: initial; box-shadow: none; width: 0px; height: auto; object-fit: cover; position: absolute; top: 0px; right: 0px; left: 0px; bottom: 0px; margin: 0px; box-sizing: border-box !important; border-width: initial !important;">
 

در نهایت این بازی دوستانه با نتیجه ۵-۳ به نفع رسانه خاتمه یافت و یکی از مهم ترین اتفاق بازی در کنار رد و بدل شدن ۸ گل، همین برخورد پاشازاده با مجری برنامه فوتبال برتر بود.

البته پاشازاده و چند نفر دیگر خیلی زود خود را به محمدحسین میثاقی رساندند و به او دلداری دادند. محسن بیاتی نیا سرمربی تیم رسانه ها هم در بیرون زمین سراغش رفت و درباره وضعیت مصدومیت با او صحبت کرد.

در پایان بازی هنرمندان و اعضای تیم رسانه بایکدیگر برخورد صمیمانه ای داشتند و مثل اول بازی، چند عکس یادگاری گرفتند تا این مسابقه دوستانه با خوشی به پایان برسد؛ مسابقه ای که بهانه آن درگذشت سرمربی پرسابقه فوتبال ایران محمود یاوری بود.

در این بازی که با نتیجه ۵-۳ خاتمه یافت، تیم رسانه با هدایت محسن بیاتی نیا توسط محسن جعفری (دو گل) و حمید مهابادی (دو گل) و پوریا خسروی به گل رسیدند.

در تیم حریف نفراتی چون بهنام بانی، بهرام افشاری، علی عبدالمالکی، جواد هاشمی، مهدی پاشازاده و... حضور داشتند.

[کد خبر:AJ34173]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

کوچ عشایر؛ سختی ها و زیبایی ها/تصاویر

کوچ عشایر؛ سختی ها و زیبایی ها/تصاویر

کوچ عشایر؛ سختی ها و زیبایی ها

طبیعت پاییزی دریاچه الندان ساری/تصاویر

طبیعت پاییزی دریاچه الندان ساری/تصاویر

طبیعت پاییزی دریاچه الندان ساری

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

 تفریح زیر سایه کرونا

جدیدترین مطالب