20392589405.jpg

 

آینه جم : کاظم منفرد: 

اخیرا آقای زیدی رییس هیات کاراته استان بوشهر از اردوی تیم ملی نوجوانان کشور که در جم برگزار شده بازدید به عمل آورده و نکاتی را بیان کرده که نشان  از سخنان دوگانه وی در موضوعات مختلف است.

آقای زیدی در حاشیه بازدید از این اردو عنوان کرده: از برگزاری  اردوی تیم ملی در جم خوشحال و راضی بوده، گویا ایشان فراموش کرند که همین هفته گذشته به دلیل مخالفت با برگزاری این اردو در جم، برگزاری این اردوی مهم را تا مرز لغو شدن پیش بردند.

همچنین ایشان از آقای بی باک رئیس هیات کاراته عسلویه بابت تلاشهایی که در راستای پیشرفت کاراته در این شهرستان داشته و برای میزبانی از این اردو قدردانی کرده اما  سوال اینجاست: آقای زیدی! شما نبودید که سال گذشته نامه برکناری آقای بی باک را نوشتید؟ و اگر مخالفت رئیس اداره ورزش و جوانان عسلویه نبود اکنون کاراته استان محروم از حمایت های آقای بی باک می شد.

آقای زیدی! همچنین در این سخنان از خانم الماسی نماینده مردم جم در مجلس هم قدردانی کرده اما نکته اینجاست یکی از خواسته های مهم خانم الماسی از مدیرکل ورزش و جوانان استان انتخاب یک فرد توانمند برای هیات کاراته استان بوشهر است و این موضوع را نماینده جنوب استان در جلسه ای به اطلاع آقای بهروزیان هم رسانده است.

رئیس محترم هیات کاراته استان در سخنان خود عنوان کرده در دوره سوم ریاست بر کاراته استان، فضا را برای همکاری در زمینه این ورزش باز کرده؛ اما به راستی اگر جنین است که جای قدردانی هم دارد چرا ایشان در 8 سال ابتدایی ریاست بر هیات کاراته این کار را نکرده است؟ آیا نمی شد زودتر متوجه این مسئله می شد تا کاراته بوشهر به قهقرا نرود. معنای باز کردن فضا برای کاراته آیا این است که مانع از فعالیت علاقمندان و دوستداران کاراته شده و موجی از نارضایتی را در بین پیشکسوتان و ورزشکاران شناخته شده کاراته در استان ایجاد کند.

باید منتظر ماند و دید جناب زیدی چه پاسخی به این تناقض و پرسش ها دارد.

 
[کد خبر:AJ27711]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

کوچ بهاره دام ها در مازندران /تصاویر

کوچ بهاره دام ها در مازندران /تصاویر

کوچ بهاره دام ها در مازندران

برداشت توت فرنگی در مازندران/تصاویر

برداشت توت فرنگی در مازندران/تصاویر

برداشت توت فرنگی در مازندران

هجوم پروانه‌های زیبا به تهران/تصاویر

هجوم پروانه‌های زیبا به تهران/تصاویر

هجوم پروانه‌های زیبا به تهران

جدیدترین مطالب