134086.jpg

 

 

 

 

آینه جم؛ ابراهیم قیصری:  در روزهایی که پتروشیمی متمول آریاساسول زیر شدیدترین انتقادات رسانه های محلی بابت ساخت  هتل و مرکز اقامتی در منطقه حفاظت شده نایبند قرار گرفته است اقدامی ارزشمند توسط شرکت پتروشیمی جم در حاشیه قرار گرفت. 
 
 
پتروشیمی جم در روز های اخیر  با همت والای خود،  احترام به محیط زیست را به نمایش گذاشت و به  پاکسازی سواحل نیلگون  خلیج فارس همت گماشت سواحلی که سالیانه میزبان هزاران گردشگر داخلی و خارجی است. 
 
شرکت پتروشیمی جم در روزهای گذشته  جنگلهای حرا،  روستاهای ساحلی شهرستان عسلویه، نایبند ، برخی جزایر گردشگری منطقه   و پارک ملی دیر را پاک سازی کرد و گفته می شود این شرکت ماهانه اقدام به این کار ارزشمند می کند تا این مناطق گردشگری بیش از پیش برای مسافران و بومی ها جذاب شوند. 
 
حال در چند متری شرکت پتروشیمی جم،  شرکت آریاساسولی قرار دارد که  به نظر می رسد الفبای تعامل با محیط زیست و محیط پیرامون را نمی داند و به جای حفاظت از محیط زیست،  شاکی یاوران محیط زیست می شود.
 
مهندسان شرکت پتروشیمی آریاساسول بدانند باید تا دیر نشده یار  محیط زیست و یاوران حفاظت از منطقه باشند و گرنه زودتر از همیشه،  کارنامه سیاهی برای عملکرد خود رقم خواهند زد.
[کد خبر:AJ34273]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


دیدگاه‌ها   

+1 # رضایی 1399-09-17 15:55
جناب لطفا پتروشیمی ها را تطهیر نکنید همه آنها به استان بوشهر ظلم کردند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

قو‌های مهاجر میهمان زمستانی تالاب سرخرود/تصاویر

قو‌های مهاجر میهمان زمستانی تالاب سرخرود/تصاویر

قو‌های مهاجر میهمان زمستانی تالاب...

پذیرایی اهوازی‎ها از مرغ‌های ماهی‌خوار/تصاویر

پذیرایی اهوازی‎ها از مرغ‌های ماهی‌خوار/تصاویر

پذیرایی اهوازی‎ها از مرغ‌های...

تصاویر/ شهر هزار پیکر

تصاویر/ شهر هزار پیکر

تصاویر/ شهر هزار پیکر

جدیدترین مطالب