ویژه های استان بوشهر

گزارش تصویری

تصاویر/ دشت شقایق

تصاویر/ دشت شقایق

تصاویر/ دشت شقایق

 نشاء برنج در شهرستان سواد کوه/تصاویر

نشاء برنج در شهرستان سواد کوه/تصاویر

نشاء برنج در شهرستان سواد کوه

آماده‌سازی شالیزار در بحران کم آبی/تصاویر

آماده‌سازی شالیزار در بحران کم آبی/تصاویر

به گزارش «آینه جم»؛در سالهای...

telegram3.gif

photo_2017-11ww-20_13-08-32.jpg

آینه جم: شاید با نبودن امید سینگ خبر آماده شدن علی دشتی برای بازی فولاد یک خبر خوب برای سرمربی تیم صدرنشین لیگ باشد.

به گزارش آینه جم: شاید با نبودن امید سینگ خبر آماده شدن علی دشتی برای بازی فولاد یک خبر خوب برای سرمربی تیم صدرنشین لیگ باشد. دشتی که امیدوار است در بازی با فولاد شرایط بدنی‌اش به او کمک کند تا یک شروع خوب دوباره داشته باشد این بازی را مهمتر از تقابل هفته سیزدهم‌شان در جم برابر پرسپولیس می‌داند. با این حال این هافبک گلزن و خلاق پارس‌جنوبی‌ها امیدوار است در ادامه لیگ با لطف مهدی تارتار و صحبتی که با کی‌روش داشت تیم آنها در تیم ملی حداقل یکی، دو نماينده را به خود ببیند و آنها بازهم بتوانند در چالش قهرمانی که در آن هستند با قدرت پیش بروند.  
شرایط پارس جنوبی در تعطیلات لیگ چطور گذشت و چقدر برای استارت دوباره مسابقات آماده هستید؟

http://s8.picofile.com/file/8312256942/photo_2017_11_20_13_08_29.jpg
شرایط تیم ما خوب است و در این مدت تمرینات خوبی داشتیم اما در کل این تعطیلی‌ها به ضرر پارس جنوبی و روند خوبی که داشتیم شد. من در این مدت که مصدوم بودم توانستم خودم را برسانم اما این تعطیلات باعث شد سینگ مصدوم شود و بازی با فولاد را از دست بدهد و احتمالا به بازی با پرسپولیس می‌رسد. با این حال شرایط تیم خوب است و آماده بازی با فولاد می‌شویم تا سه امتیاز این بازی مهم را به دست بیاوریم.
این تعطیلی لیگ هرچه برای روند خوب پارس جنوبی بد بود اما برای تو و رسیدنت بعد از مصدومیتی که داشتی عالی بود؟
بله، از این نظر به نفع من بود اما در کل اولویت تیم است؛ چون بچه‌ها در آمادگی بودند و این تعطیلی آنها را از شرایط خوب‌شان خارج کرد و اثر آن را در دو بازی دوستانه در جام شهدا دیدیم که هر دو را باختیم. هرچند که به نظرم در این بازی ها ببازیم و در بازی های اصلی نتیجه بگیریم و تلاش بیشتری داشته باشیم به مراتب بهتر است.

http://s8.picofile.com/file/8312256976/photo_2017_05_10_02_11_33.jpg
در این چند بازی هم که نبودی بازیکنان جانشین تو مثل علیاری و زبیری خوب جای خالی‌ات را پر کرده بودند؟
دقیقا و از این بابت خوشحالم! تیم ما نشان داده روی یک بازیک نمی‌چرخد و همه بازیکنان‌مان خوب و در یک سطح هستند و اگر یکی، دو بازیکن نباشند بازیکنان جایگزین به راحتی کار را پیش می‌برند. آقامهدی تیم را طوری بسته که با نبودن یکی، دو تا بازیکن به مشکل نخورد و خدا را شکر تاثیر آن را الان می‌بینیم.
با رفع مصدومیتی که داشتی چقدر امیدواری به دشتی ابتدایی لیگ تبدیل شوی؟
همه چیز در بازی با فولاد مشخص می‌شود و اگر هم صددرصد نباشم قطعا به 80 درصد آمادگی رسیده‌ام که تا بازی آینده مقابل پرسپولیس این آمادگی را صددرصدی می‌کنم و در اختیار تیم خواهم بود.
واقعا چرا شما بازنده بزرگ بازی های دوستانه هستید و به هیچ حریفی نه نمی‌گویید اما در بازی های اصلی قصه فرق می‌کند؟
به نظرم شاید یکی از دلایل این باشد که در این بازی ها آقامهدی به همه بچه‌هاي تیم بازی می‌دهد و همین مساله باعث می‌شود هماهنگی لازم را مثل سایر مسابقات نداشته باشیم اما قطعا این دلیل نمی‌شود. با این همه این باخت‌ها برای ما تجربه است که اشتباهات خود را متوجه شویم و در جدال‌های اصلی‌مان با پوشش آنها نتیجه لازم را بگیریم. اتفاقی که افتاده و خدا را شکر با برطرف كردن اشتباهات در بازی های اصلی نتایج مورد نیازمان را گرفتیم و ان‌شاءا... این روند بازهم ادامه داشته باشد و با برد اهواز را مقابل فولاد ترک کنیم.
فولاد را چطور حریفی می‌بینی؟
راستش را بخواهید در این چند بازی باقی مانده تا پایان لیگ یکی از سخت‌ترین بازی‌های ما که حتی از بازی با پرسپولیس هم مهمتر است جدال با فولاد است. ما یک بازی بیشتر از پرسپولیس داریم و کسب نتیجه در این مسابقه قبل از رویارویی با آنها خیلی مهم است چون ببازیم از صدر دور می‌شویم. به خوبی فولاد را آنالیز کردیم و با توصیه‌های فنی آقامهدی برای این بازی آماده هستیم.
پارس جنوبی نشان داد دیگر مدعی بودنش اتفاقی نیست و با اما و اگر بالانشین لیگ هفدهم نشده است. خودتان دیگر این مساله را باور کرده‌اید؟
وقتی تیم را آقای تارتار بست به دنبال کسب یک جایگاه خوب در جدول بودیم اما خدا را شکر آنقدر خوب کار کردیم که توانستیم همه نظرات را جلب کنیم. تیم ما و بچه های پارس جنوبی زیر نظر آقامهدی واقعا فوتبال زیبایی به نمایش می‌گذارند که همه این موفقیت‌ها مدیون مجموعه یکدست پارس جنوبی به خصوص مدیرعامل و سرمربی خوب تیم‌مان است. به قول آقامهدی حالا که در این چالش قهرمانی درگیر شده‌ایم پس دیگر کوتاه نمی‌آییم.

http://s9.picofile.com/file/8312257168/photo_2017_05_10_02_11_16.jpg
فکر می‌کنی تکلیف این چالش در بازی با پرسپولیس در جم مشخص شود؟
اجازه بدهید الان بازی مهمتری با فولاد داریم و بعد به آن فکر می‌کنیم.
به تلاش مهدی تارتار اشاره کردی که برای دعوت بازیکنان تیم‌تان به تیم ملی با کی‌روش دیدار داشت که به نظر می‌رسد کمتر

مربی‌ای چنین کاری انجام می‌دهد؟
به هرحال همه بچه های تیم ما به واسطه خوب بودن‌شان انگیزه بالایی برای رسیدن به تیم ملی دارند و به نظرم باید یکی، دو نماینده از تیم ما در اردوی های تیم ملی باشد و این حق ماست چون اگر خوب نبودیم در صدر جدول نبودیم. با این حال باید گفت دم آقامهدی گرم که این لطف را در حق بچه‌های تیم کرد و امیدوارم بتوانیم لطفش را جبران کنیم.
خودت امیدوار هستی به تیم ملی برسی؟
به هرحال همه ما زحمت می‌کشیم که به اهداف‌مان که یکی از آنها تیم ملی است دست پیدا کنیم. من هم از این قاعده مستثنی نیستم اما همه چیز به نظر آقای کی‌روش بستگی دارد. با این حال اگر دعوت نشوم دست از تلاش نمی‌کشم تا این اتفاق بالاخره بیفتد.

[کد خبر:AJ23431]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه