00252704orig.jpg

 

 آینه جم به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی پارس ؛  “فرایند ممیزی داخلی سیستم های مدیریت کیفیت و HSE مبتنی بر استاندارد های ISO۹۰۰۱:۲۰۱۵,ISO۱۴۰۱:۲۰۱۵,ISO۴۵۰۰۱:۲۰۱۸,ISO۲۹۰۰۱:۲۰۲۰,HSE-MSبه مدت ۳ روزاز تاریخ ۲۳/۰۳/۱۴۰۱ در شرکت پتروشیمی پارس آغاز شد.
در این دوره از ممیزی سنجش سطح انطباق فرایند ها وفعالیت های سازمان با الزامات استاندارد های کیفی وسلامت، ایمنی و محیط زیست صورت می پذیرد.
مجموعه پرتلاش شرکت پتروشیمی پارس افتخار دارد در پرتو همبستگی و اتحادجمعی و به پشتوانه مدیریت عالی سازمانی و همسو با بهبود فرایند های خود بطور منظم سطح تعهد سازمان را به حفظ و مراقبت از نظام های مدیریتی با رویکرد رفع مغایرتها ی احتمالی بیازماید و در سایه تلاش ، تاب و آوری وتوکل رسیدن به قله رفیع سرآمدی سازمانی را نزدیک تر سازد . ”
 
پرداخت سود سنواتی پتروشیمی پارس از طریق سجام
شرکت پتروشیمی پارس در یک اطلاعیه شفاف سازی در سامانه کدال اعلام کرد : این شرکت به منظور تسریع و تسهیل پرداخت مطالبات سنواتی سهامداران، از طریق سامانه سجام اقدام می‌کند.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: بنابر الزام سازمان بورس و اوراق بهادار پرداخت هرگونه سود سهام جاری و یا سنواتی صرفا از طریق شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه میسر خواهد بود و به همین منظور سهامدارانی که تا کنون در سامانه سجام ثبت نام نکرده اند می بایست در اسرع وقت نسبت به تکمیل و ثبت نام در این سامانه اقدام کنند.
سامانه سجام چیست ؟
 لازم به ذکر است، سجام یک سامانه زیر ساختی برای شناسایی مشتریان جهت ورود به باشگاه بزرگ بازار سرمایه ایران است که تمام فعالان این بازار اعم از سرمایه‌گذاران، مشتریان و مدیران نهادها در این سامانه، فقط یک بار برای همیشه اطلاعات خود را در آن ثبت خواهند کرد و پس از احراز هویت حضوری و غیر حضوری قادر به دریافت خدمات مبتنی بر داده های تایید شده خواهند بود.
 بر اساس این گزارش، از طریق این سامانه اطلاعات هویتی، شماره حساب، شماره موبایل، آدرس الکترونیکی و اقامت دایمی فرد ثبت می‌شود و از آن به بعد هیچ نهاد مالی نیازی به دریافت مجدد اطلاعات آن سهامدار را ندارد.
 سهامداران می‌توانند با مراجعه به سایت www.sejam.ir ثبت نام و احراز هویت سجام را به صورت الکترونیکی انجام دهند
[کد خبر:AJ39120]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب