004399145.jpg

 

 

آینه جم؛ کارکنان شرکت پلیمر آریاساسول در روزهای ۱۵ و ۱۶ آبان‌ماه ۱۴۰۱ با همکاری سازمان انتقال خون استان بوشهر در فرایند اهدای خون شرکت کردند.

به گزارش آینه جم به نقل از  روابط عمومی شرکت پلیمر آریاساسول، محمدرضا حیدرزاده ضمن حضور و مشارکت در فرایند اهداء خون با اشاره به مشارکت مستمر کارکنان این شرکت در این امر خداپسندانه اظهار داشت: کارکنان شرکت پلیمر آریا ساسول با توجه به کاهش ذخایر بانک خون کشور، در زمان‌هایی که هموطنان نیاز به خون دارند در این امر انسان دوستانه شرکت می‌کنند.

مدیرعامل شرکت پلیمر آریاساسول افزود: کارکنان شرکت ما همواره به صورت داوطلبانه با هدف توسعه فرهنگ اهداء و کمک به تامین پایدار خون به شکل منظم در فواصلی ازسال در فرایند اهداء خون مشارکت دارند و حتی در سال‌های قبل و دوران همه‌گیری کرونا نیز با مشارکت سازمان انتقال خون استان بوشهر فرایند اهدای خون در آریاساسول انجام شد.

علیرضا باستین، مدیرکل انتقال خون استان بوشهر نیز شرکت پلیمر آریاساسول را الگوی مناسبی در مشارکت اجتماعی و اهداء خون برشمرد و اظهارداشت: سازمان انتقال خون با هدف تامین خون و فرآورده‌های خونی مورد نیاز مراکز درمانی استان و حتی استان‌های همجوار با اعزام تیم‌های سیار خون‌گیری به سایر شهرها و روستاها به جلب هر چه بیشتر مشارکت عمومی اقدام می‌کند و شرکت آریا ساسول همواره در این فرایند به عنوان یک الگو مشارکت فعال دارد.

وی با اشار به استقبال خوب کارکنان شرکت پلیمر آریاساسول از فرایند خونگیری گفت: استان بوشهر با میانگین ۳۱ اهداءکننده در هر هزار نفر جزو سه استان برتر اهداء کننده خون در کشور است که این نشان از توجه اهداء کنندگان به این امر خداپسندانه و مسئولیت اجتماعی در استان دارد.

گفتنی است مدیران و کارکنان آریاساسول با همکاری تیم سیار سازمان انتقال خون استان بوشهر با هدف مشارکت مدنی و ایفای مسئولیت‌های اجتماعی کارکنان شاغل در صنعت، به منظور رفع نگرانی بیماران بستری و نیازمند خون، سالانه در چندین نوبت در فرایند اهدای خون مشارکت می‌کنند.

اهداء خون توسط دویست و پنجاه نفر از کارکنان آریاساسولاهداء خون توسط دویست و پنجاه نفر از کارکنان آریاساسولاهداء خون توسط دویست و پنجاه نفر از کارکنان آریاساسولاهداء خون توسط دویست و پنجاه نفر از کارکنان آریاساسولاهداء خون توسط دویست و پنجاه نفر از کارکنان آریاساسولاهداء خون توسط دویست و پنجاه نفر از کارکنان آریاساسولاهداء خون توسط دویست و پنجاه نفر از کارکنان آریاساسول

[کد خبر:AJ40311]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب