0000827461957720.jpg

 

آینه جم : شهردار بوشهر که از رای نیاوردن لایحه ای در خصوص نیروهای سد معبر ناراحت بود، با عضو شورا درگیری لفظی پیدا کرد.

به گزارش آینه جم ؛ در نشست علنی عصر سه شنبه شورای شهر، لایحه ای درباره نیروهای سد معبر مطرح شد که آسایش اعلام کرد که رای مخالف می دهد. وی دلیل این تصمیمش را عدم توجه به تخصص در لیست اعلامی پیمانکار شهرداری دانست.

همچنین جعفر پورکبگانی درخصوص اینکه پیمانکار مجوز ضابط قضایی دارد که مشکلات گذشته تکرار نشود جویا شد که توضیحات معاون مالی شهردار وی را قانع کرد. 

عبدالخالق برزگرزاده دیگر عضو شورا نیز اعتقاد داشت شهرداری برخی نیروها را یکسال بلاتکلیف نگه داشته ولی افراد جدیدی را در قالب سد معبر جذب کرده است.

نهایتا پس از بحث های صورت گرفته، این لایحه رای اعضای شورا را نیاورد و مصوب نشد.

پس از این اتفاق، حسین حیدری شهردار بوشهر که در کنار هیات رییسه نشسته بود، گفت: 5 نفری که بنده خدایی به ما تحمیل کرد را ظرف 48 ساعت آینده اخراج می کنم. حیدری سپس ادامه داد: این فرد خودش می داند که منظورم کیست و امروز هم با لایحه مخالفت کرد!

وی سپس رو به مهرزاد آسایش نایب رییس شورای شهر کرد و گفت افرادی را که معرفی کردی را اخراج می کنم، آسایش هم با لبخندی گفت: هرطور صلاح می دانید اقدام کنید.

شهردار بوشهر چندی پیش در زمان ریاست پورکبگانی بر شورای شهر نیز با وی درگیر لفظی شد.

همزمان با ورود مدیرکل ارشاد و مدیرکل کتابخانه های استان به جلسه  که مهمان نشست این هفته برای پیگیری همکاری شهرداری در زمینه احداث کتابخانه مرکزی بوشهر بودند، این بحث خاتمه یافت. دقایقی بعد نیز حیدری شهردار بوشهر به همراه مدیران شهرداری جلسه را ترک کردند. همچنین پورکبگانی نیز به دلیل شرکت در جلسه ای، صحن شورا را ترک کرد. 

در این نشست شهناز پولادی عضو شورا غایب بود.

گفتنی است پس از سخنان افروغ مدیرکل ارشاد و راهب مدیرکل کتابخانه ها در زمینه جلب همکاری شهرداری جهت احداث کتابخانه مرکزی بوشهر بجای ساختمان مخروبه کتابخانه شهید عاشوری در مجتمع فرهنگی و هنری که بخشی از آن در مالکیت شهرداری است، نیک روش رییس شورا از آمادگی شورا برای همکاری در این زمینه خبر داد و خواستار ارائه درخواست رسمی طرح مطالعاتی نهاد کتابخانه ها شد.

[کد خبر:AJ40312]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب