1399082914414766821638844.jpg

 

 

آینه جم-پیشتازی پتروشیمی های منطقه پارس در‌ عمل به تعهدات؛ ۴۰۰ میلیارد ریال به طرح آبرسانی سیراف به جم توسط شورای راهبردی پتروشیمی های منطقه پارس پرداخت شد. 
شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس در ده ماهه سالجاری در اجرای پروژه ها و طرح های متعددی در استان بوشهر مشارکت داشته اند که کمک هزار میلیاردی به طرح آبرسانی سیراف به جم یکی از این پروژه ها بوده است.
طی هفته های اخیر متناسب با پیشرفت این پروژه در سالجاری ، مبلغ ۴۰۰ میلیارد ریال از سوی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس به این طرح اعتبار پرداخت شده است.
طرح آبرسانی سیراف به جم یکی از مهم‌ترین مطالبات مردم جنوب استان بوشهر بوده که با مشارکت پتروشیمی ها در اجرای آن و انجام عملیات های عمرانی توسط دستگاههای اجرایی متولی ملی و استانی انتظار می رود تا پایان سال به بهره برداری برسد.
 
پرداخت ۲۵ میلیارد ریالی پتروشیمی های منطقه پارس به بیمارستان های عسلویه ،کنگان و دیّر
با درخواست مسولین شهرستان دیّر و کنگان ، از سوی شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس در هفته گذشته ،مبلغ ۱۵ میلیارد ریال جهت جبران بخشی از هزینه های جاری بیمارستان های دیر و کنگان به عنوان تنها بیمارستان های خودگردان جنوب استان بوشهر اختصاص و پرداخت شد.
گفتنی است که پیش از این مبلغ ۳۰ میلیارد ریال جهت تامین اقلام و دستگاه های دیالیز شهرستان دیر از سوی شورای راهبردی پتروشیمی های منطقه پارس اختصاص و پرداخت گردیده  و مبلغ ۲۵۰ میلیارد ریال جهت مشارکت در طرح بازسازی بیمارستان کنگان اختصاص یافته که پس از تایید ‌‌و ارایه طرح بازسازی از سوی متولیان حوزه بهداشت به این بیمارستان پرداخت خواهد شد.
لازم بذکر است در هفته های گذشته مبلغ ده میلیارد ریال نیز جهت برخی تعمیرات بیمارستان تامین اجتماعی عسلویه ، از سوی شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس به این بیمارستان پرداخت شده است.
[کد خبر:AJ40750]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب