IMG-20230523-WA0024.jpg

 

 

آینه جم- شرکت پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه و اداره کل فنی و حرفه ای استان بوشهر در راستای بهره گیری از ظرفیت های مشترک تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
به گزارش عسلویه آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه، دکتر حسینی رئیس هیئت مدیره شرکت پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه عسلویه پیش از امضای این تفاهم نامه با اشاره به اینکه نیروهای شاغل و همچنین جذب نیروهای جدید نیاز به آموزش دارند تصریح کرد: اموزش ها می تواند به شرکت ها کمک کنند و در این راستا منشا خیر برای صنایع باشند.
مهندس گنجی دوست مدیرعامل شرکت پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه در این آئین با اشاره به حرکت صنایع به سمت صلاحیت حرفه ای افزود: امروزه صنایع به نیروهایی نیاز دارند که دارای صلاحیت حرفه ای هم در حوزه عمومی و هم تخصصی باشند.
وی با اشاره به اینکه هزینه های آموزش در واقع برای سازمان ها می تواند سوداوری داشته باشد تاکید نمود: مهارت آموزی نیروهای متخصص می توانند مشکل جذب و کمبود نیروی انسانی در صنایع را برطرف کنند.
مهندس دراهکی مدیرکل فنی و حرفه ای استان بوشهر با اشاره به ظرفیت های گسترده در همه زمینه ها افزود: صلاحیت حرفه ای در حوزه پتروشیمی برای نخستین بار در استان بوشهر انجام می شود و با توانمندی هایی که این اداره دارد آماده همکاری مشترک با شرکت پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه می باشد.
در انتهای این جلسه تفاهم نامه همکاری میان شرکت پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه و اداره کل فنی و حرفه ای استان بوشهر که شامل همکاری مشترک در زمینه های مختلف مهارت آموزی می باشد امضا شد.
 

8-1024x576-1.jpg

3-2-1024x534-1.jpg

[کد خبر:AJ41806]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب