IMG-20220329-WA0042.jpg

 

 

آینه جم؛ابراهیم قیصری: هفته گذشته احسان پوری بعد از حدود ۵ سال حضور در روابط‌عمومی پتروشیمی جم،از اين سمت کناره‌گیری کرد.
احسان پوری فارغ التحصیل دکتراي مدیریت رسانه،استاد دانشگاه و با سوابق متعدد در حوزه‌ رسانه ، روابط‌عمومی و وزارت ارشاد بود که در راس روابط‌عمومی و امور بین‌الملل پتروشیمی جم قرار گرفت و  بعد از ۵ سال به دلايلی که در رسانه ها منتشر نشد از روابط عمومی یکی از مجتمع‌های بزرگ پتروشیمی کشور استعفا داد.
احسان پوری در مجموع عملکردی قابل تقدیر در روابط عمومی پتروشیمی جم داشت و قطعا در افکار عمومی و رسانه ها به نیکی از وي یاد خواهدشد. 
به گفته کارکنان‌ پتروشیمی جم ، پوری در حوزه‌ سازمانی خود توانست بخوبي عمل کند انجام برنامه هاي مختلف فرهنگی ، مذهبی و هنری ، مستندسازی اقدامات شرکت،حضور فعال در نمایشگاه ها، انعکاس مطلوب موفقیت هاي پتروشیمی، ارتباط خوب با کارکنان شرکت‌ و افکارسنجی ذی نفعان برای پیشبرد اهداف و برنامه های شرکت‌ بخش از کارهای انجام گرفته توسط وی در دوران مدیریت روابط‌عمومی و امور بین‌الملل پتروشیمی جم بوده است.

85875954034914606691431270767.jpg

سال‌ گذشته با پیگیری دکتر پوری سند مسئولیت های اجتماعی بر اساس استاندارد ایزو ۲۶۰۰۰ در شرکت پتروشیمی جم تنظیم کرد در این سند ممیزی مسئولیت اجتماعی، چشم‌انداز ،  نقشه فرایندی و نقشه استراتژی و شاخص‌های اثربخشی فرایندهای مسئولیت اجتماعی و... تدوین شد.
پوری از معدود روابط عمومی هاي شرکت‌ها بود که خیلی زود توانست‌ با جامعه پیرامونی ارتباط برقرار کند و در دوره کاری وي ، کمیته مسئولیت های اجتماعی شرکت پتروشیمی جم تشکیل شد و وي دبیری اين کمیته را بر عهده داشت.
در کميته مسئولیت های اجتماعی پروژه ها و اقدامات خوبي در راستای کمک به استان بوشهر و به‌ ویژه شهرستان های میزبان صنعت انجام شد که در پورتال روابط‌عمومی پتروشیمی جم و رسانه های کشوری و محلی درج گردیده  و پیگیری و برنامه‌ ريزي این اقدامات توسط وي انجام گرفت. 
در حوزه‌ ارتباط با رسانه نیز موفق عمل‌ کرد و با بیشتر رسانه‌ هاي استان تعاملی سازنده برقرار کرد. 
در دوره وي از هیچ رسانه ای حتي  منتقدینی که مطالبي کذب عليه وي و شرکت پتروشیمی جم منتشر کردند شکايت نکرد، با ابتکار دکتر پوری دوره خبرنگاري حرفه‌ای برای جمعی از خبرنگاران جنوب استان برگزار شد دوره مفيد و جامعی خبرنگاري که‌ برای‌ اولین بار در منطقه برگزار شد و موفقیت آمیز بود. 
پوری که تحصیل کرده  روابط‌عمومی و رسانه بود نشان داد کار روابط‌عمومی را بايد به‌ متخصصین اين حوزه واگذار کرد و قطعا عمل‌کرد وي می‌تواند الگويي برای برخی روابط‌عمومی شرکت‌های عسلویه باشد که‌ کار  روابط‌عمومی را بلد نیستند.
وی در دوران مسئولیت خود بارها توسط نهادها و شوراهاي منطقه مورد تقدیر گرفت که آخرین مورد آن تقدیر مدیرکل کمیته امداد استان از وي بود. 
[کد خبر:AJ41828]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب