آینه جم - آریاساسول به‌عنوان سفیر توان‌خواهان کلید بهشت با برگزاری میز مسئولیت‌های اجتماعی در غرفه شرکت در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست، برای جلب حمایت شرکت‌های حاضر در نمایشگاه اقدام کرد.
به گزارش آینه جم به نقل از روابط عمومی شرکت پلیمر آریاساسول، همزمان با برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست، میز مؤسسه نگهداری از معلولین و سالمندان کلید بهشت، در غرفه شرکت برپا شد.
چند تن از توان‌خواهان مرکز به‌همراه مادریاران خود در این نمایشگاه حاضر شدند تا ضمن نمایش آثار معلولین، نیازها و مصائب آن‌ها را برای بازدیدکنندگان توضیح دهند.
پیش‌تر شرکت پلیمر آریاساسول با برگزاری یک نمایشگاه آثار نقاشی توان‌خواهان در محل شرکت تمامی آثار را در بین کارکنان به فروش رساند و مبلغ قابل‌توجهی برای جبران بخشی از نیازهای توان‌خواهان به حساب مرکز واریز شد.
با این وجود در نمایشگاه جاری آثار نقاشی برای بازدیدکنندگان به نمایش درآمد و شرکت‌های حاضر در این دور از نمایشگاه می‌توانند با خرید بسته‌های حمایتی تعریف شده، بخشی از هزینه‌های مؤسسه را متقبل شود.
بسته‌های حمایتی که شرکت پلیمر آریاساسول برای همیاری این مؤسسه در نظر گرفته است شامل بسته‌های حمایتی پوشک کودک، پوشک بزرگسالان، هزینه‌های مواد غذایی، هزینه‌های دارویی، هزینه‌های مواد شوینده و بهداشتی، هزینه لباس، ملحفه، بالش و روکش ضدآب، هزینه‌های درمان پزشکی، فیزیوتراپی، کاردرمانی و هزینه‌های تخت، تشک و تشک مواج می‌شود.
شرکت پلیمر آریاساسول از تمامی شرکت‌های حاضر در نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست دعوت می‌کند در این امر خداپسندانه شرکت کنند و ضمن دیدار و دلجویی از معلولین مؤسسه کلید بهشت، با تهیه بسته‌های حمایتی بخشی از هزینه‌های نگهداری از این معلولین را متعهد شوند.
 
 

medium_nazila_haghighati_1_a395e925fa.jpeg

medium_nazila_haghighati_189_447ad47e31.jpeg

large_MG_3389_4e8f306027 (1).jpeg

large_MG_3386_ad0a94b025.jpeg

large_1_B6_A1796_f600188f90.jpeg

large_1_B6_A1765_f2055f402f (1).jpeg

 
 
[کد خبر:AJ43016]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب