آینه جم به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی بوشهر، مهندس عبدالحسین بیات،رئیس  هیات رئیسه صندوق های بازنشستگی نفت در روز سه شنبه با حضور در مجتمع پتروشیمی بوشهر،از پیشرفت فاز دوم مجتمع  بازدید کرد. 

آینه جم: بازار بی در و پیکر مسکن در روزهایی که فصل جابجایی مستاجران است، با مصوبه شکست خورده دولت برای تعیین سقف اجاره همراه شده است.

آینه جم: در نشست شورای شهر بوشهر، رقم چک های برگشتی که از سالیان قبل در شهرداری مانده، 11 میلیارد تومان عنوان شد.

به گزارش آینه جم؛ در این نشست علنی، بررسی لایحه شهرداری درخصوص اعمال جایزه خوش حسابی عوارض برای شهروندان در دستور کار بود که برخی اعضای شورا معتقد بودند تخفیف شامل افرادی که چک های برگشتی دارند نشود یا در ازای جرایم پلکانی باشد.

آینه جم: معاون امور عمرانی استانداری بوشهر گفت: با پایش میزان ریزگرده ها که خارج از استانداردهای موحود تشخیص داده شد، فعالیت کلیه دستگاه های دولتی، مدارس ، دانشگاه ها در روز سه شنبه (۳ خرداد) تعطیل اعلام می شود.

به گزارش آینه جم محمدهادی رستمیان ادامه داد: دستگاه های خدمت رسان از جمله بیمارستان ها، بانک ها، آتشنشانی و اورژانس تعطیل نیستند.

آینه جم: فرمانده انتظامی شهرستان گناوه از دستگیری عامل قتل مرد افغانستانی در کمتر از ۶ ساعت خبر داد.

به گزارش آینه جم، سرهنگ حسین احمدی بیان کرد: در پی نزاع و درگیری دو تبعه افغانستانی، یک نفر از آن‌ها بر اثر جراحات ناشی از ضربات چاقو در ناحیه قفسه سینه فوت و قاتل نیز پس از عمل مجرمانه خود موتواری می‌شود.

وی افزود: با اقدامات فنی پلیسی، مخفیگاه متهم در دشتستان شناسایی شد و دو تیم از ماموران و کارآگاهان آگاهی گناوه با همکاری پلیس شهرستان دشتستان، قاتل را کمتر از ۶ ساعت پس از وقوع حادثه دستگیر کردند.

به گفته سرهنگ احمدی، متهم در بازجویی پلیسی، دلیل قتل را اختلافات شخصی اعلام کرده است.

 

 

آینه جم به روابط عمومی پتروشیمی بوشهر؛  مدیرعامل بانک تجارت در روز دوشنبه مورخه ۱۴۰۱/۳/۲ ضمن حضور در سایت یک پتروشیمی بوشهر،از فاز دو مجتمع مذکور بازدید بعمل آوردند.

IMG-20220523-WA0039.jpg

 

به گزارش آینه جم به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر جم: با پیگیری شورای اسلامی شهر جم، دفتر پست جم ارتقاء می یابد.

 

 

 

 

آینه جم/  همزمان با سالروز روابط عمومی و ارتباطات، کمیته روابط عمومی پتروشیمی های منطقه پارس، سمینار یک روزه ای را با عنوان « روابط عمومی هوشمند با استانداردهای جهانی» در سالن همایش دهکده گردشگری شیرینو [واقع در شهرستان کنگان] برگزار نمود. در این مراسم روابط عمومی  شرکت های پتروشیمی منطقه پارس حضور داشتند و از تعدادی روابط عمومی ها از جمله عبدالمجید کمالی رئیس روابط عمومی شرکت پتروشیمی مخازن سبز عسلویه  تجلیل شد

 

4.jpg

 

آینه جم/  کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از اوایل دوشنبه‌شب تا روز چهارشنبه نسبت به ورود و نفوذ گرد و غبار فرامنطقه‌ای و کاهش دید افقی در این استان هشدار سطح نارنجی (اقدام ضروری) اعلام می‌شود.

 

 

آینه جم/  همزمان با سالروز روابط عمومی و ارتباطات، کمیته روابط عمومی پتروشیمی های منطقه پارس، سمینار یک روزه ای را با عنوان « روابط عمومی هوشمند با استانداردهای جهانی» در سالن همایش دهکده گردشگری شیرینو [واقع در شهرستان کنگان] برگزار نمود. در این مراسم روابط عمومی  شرکت های پتروشیمی منطقه پارس حضور داشتند و از تعدادی روابط عمومی ها از جمله رئیس  روابط عمومی پتروشیمی بوشهر تجلیل شد

222.jpg

 

 

آینه جم/  همزمان با سالروز روابط عمومی و ارتباطات، کمیته روابط عمومی پتروشیمی های منطقه پارس، سمینار یک روزه ای را با عنوان « روابط عمومی هوشمند با استانداردهای جهانی» در سالن همایش دهکده گردشگری شیرینو [واقع در شهرستان کنگان] برگزار نمود. در این مراسم روابط عمومی  شرکت های پتروشیمی منطقه پارس حضور داشتند و از تعدادی روابط عمومی ها از جمله روابط عمومی پتروشیمی پارس تجلیل شد

1111.jpg

 

 

آینه جم/ میثم سلیمی فرد جوانی است که در یک دعوای بچگانه و با یک حرکت آنی، ناخواسته منجر به قتل پسر عمو و داماد خانواده شد، حالا پشیمان از گذشته برای رهایی از پشت میله های زندان چشم به دستان پر مهر خیرین دوخته است.

آینه جم: امام جمعه دیر با بیان اینکه مسئولان نسبت به پرداخت مطالبات کارکنان بیمارستان دیر اهتمام داشته باشند، گفت: مسئله کالای همراه ملوان باید تعیین تکلیف شود.

به گزارش آینه جم به نقل از مهر، حجت الاسلام سیدعلی حسینی صبح دوشنبه در آئین تکریم و معارفه رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر، با تاکید بر اینکه فرماندار شهرستان دیر باید اقتدار خود را در مشکلاتی که برای مردم پیش می‌آید، نشان دهد، افزود: در بحث نیروی انتظامی من بارها عرض کرده‌ام این بحث کالای همراه ملوان اگر غیرقانونی است درب گمرک را ببندید و مردم و ما را راحت کنید و اگر قانونی است چرا این طور با مردم برخورد می‌کنید.

وی خاطرنشان کرد: در این شرایط اقتصادی برای مردم مشکل درست کردن، صحیح نیست.

حسینی درباره مشکلات بیمارستان دیر، ابراز کرد: در زمینه تجهیزات و پزشک با کمبودهایی در بیمارستان مواجه هستیم.

وی درباره عدم پرداخت مطالبات برخی از پرسنل بیمارستان، تاکید کرد: مسئولان مربوطه با رایزنی نسبت به تبدیل وضعیت کارکنان بیمارستان اقدام کنند.

اینه جم: اتحادیه قنادان، نانوایان و کافه‌داران شهرستان بوشهر، قیمت جدید نان فانتزی را در این شهرستان اعلام کرد

آینه جم- مرتضی عالی حسینی: اگرچه هيچ غذايي نمی تواند جاي شیر مادر را برای نوزاد پر كند، اما نوزادانی كه به دلايل مختلف قادر به تغذيه با شير مادر نيستند،ناچارند با شيرخشک های رژيمي تغذيه شوند. 

چرخ و فلک شهر بوشهر به ارتفاع ۷۲ و با ظرفیت حدود ۴۰۰ نفر به عنوان بزرگترین چرخ و فلک ایران شامگاه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ راه‌اندازی شد. / عکس: افسانه جعفری

آینه جم: نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: به مردم وعده داده بودم که دخالتی در انتصابات نداشته باشم و به‌جز یکی دو مورد خاص حتی توصیه‌ای هم نداشته‌ام. 

آینه جم/ لیلا مهداد

«حله» نفس نمی‌کشد. ماهیان تالابی مرده‌اند. بی‌آبی طاقت پرندگان را طاق کرده است. «حله» محکوم به مرگ زودهنگام شده. روزگاری  42هزار هکتار به «حله» اختصاص داشت. تالابی که ابتدا و انتهایش را نمی‌شد در دهستان «انگالی» شهرستان بوشهر یافت و امروز خشک‌رودی بیش نیست. 

آینه جم:  مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان بوشهر با اشاره به پیشرفت سد اخند در عسلویه گفت: تاکنون در اجرا این سد ۳۵ میلیارد تومان پرداخت شده و برای تکمیل آن همین میزان اعتبار نیاز است.

بر اساس آخرین وضعیت رنگ‌بندی کرونایی، ۷ شهرستان استان بوشهر در وضعیت آبی و ۳ شهرستان در وضعیت زرد هستند.

جدیدترین مطالب