آینه جم:معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان در بازدید از پیست قایقرانی بوشهر بر همکاری لایروبی اسکله این پیست تاکید کرد و گفت: تلاش می‌شود این مهم با تامین اعتبارات لازم محقق شود.

  • ۲۰
بررسی لایروبی پیست قایقرانی بوشهر با حضور معاون وزیر ورزش + تصاویر

به گزارش آینه جم، جمشید تقی‌زاده که به اتفاق استاندار و نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس از پیست قایقرانی بوشهر بازدید می‌کرد بر تامین اعتبار لایروبی آن تاکید کرد.

استاندار بوشهر نیز ورزشهای آبی را یکی از ظرفیت‌های ورزشی بوشهر دانست و اظهار داشت: سواحل خلیج فارس در استان بوشهر ظرفیت‌های مهمی در بخش‌های مختلف از جمله ورزش‌های آبی فراهم کرده است.

عبدالکریم گراوند با بیان اینکه هیئت قایقرانی  در سال‌های اخیر فعالیت‌های خوبی داشته است افزود: هیئت قایقرانی بوشهر دارای ورزشکاران حرفه‌ای و مقام‌های فردی و تیمی در سطح ملی و آسیایی است که نشان از ظرفیت بالای این هیئت ورزشی است.

وی،لایروبی اسکله پیست قایقرانی بوشهر را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: این مهم با همکاری وزارت ورزش و جوانان و پیگیری اداره کل ورزش و جوانان حل می‌شود.

رئیس هیئت قایقرانی استان بوشهر هم عمق اسکله پیست قایقرانی بوشهر را 1.3 متر دانست و خاطر نشان کرد: لازم است با لایروبی این عمق به 3 متر افزایش یابد.

مهدی زارعی مسافت پیست قایقرانی بوشهر را 2 هزار 200 متر دانست و تاکید کرد: برای لایروبی پیست قایقرانی بوشهر 40 میلیارد تومان نیاز است که 50 درصد آن وزات ورزش و جوانان تامین می‌کند.

وی، بر تامین اعتبارات برگزاری فستیوال «دراگون بوت» با حضور کشورهای گرجستان، قطر، ارمنستان و اسپانیا در بوشهر  تاکید کرد و گفت: برای برگزاری فستیوال «دراگون بوت» 300 نیلیون تومان نیاز است که این مسابقه در هفته بوشهر برگزار می‌شود.

[کد خبر:AJ30608]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب