آینه جم: نماینده مردم شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: با حمایت شرکت ملی نفت ایران، مشکلات مالی و ساختاری باشگاه پارس جنوبی جم برطرف می‌شود.

به گزارش آینه جم به نقل از مهر؛ حجت‌الاسلام موسی احمدی صبح شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حمایت از فعالیت‌های ورزشی در جنوب استان بوشهر را به عنوان یک اولویت در دستور کار داریم و پیگیری‌های متعددی در این زمینه داشته‌ایم.

وی با اشاره به دیدار خود با مدیرعامل شرکت ملی نفت برای پیگیری و رفع مشکلات باشگاه پارس جنوبی جم اضافه کرد: در این دیدار بر لزوم حمایت مناسب از این باشگاه پرطرفدار تاکید کردیم.

نماینده مردم شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح مسائل و مشکلات باشگاه پارس جنوبی جم و اهمیت این تیم برای مردم حوزه جنوب استان تصریح کرد: رفع همه مشکلات مالی و ساختاری باشگاه ضروری است.

وی ادامه داد: پس از طرح این مشکلات، مدیرعامل شرکت ملی نفت در دستوری به معاونین و مسئولین شرکت ملی نفت با حمایتی تمام قد خواهان حل مشکلات مالی و پرداخت بدهی‌های این باشگاه در اسرع وقت شد.

احمدی خاطرنشان کرد: همچنین پیرو درخواست‌های صورت گرفته، مدیرعامل شرکت ملی نفت حمایت کامل و جامع وزارت نفت از باشگاه پارس جنوبی را طی دستوری به معاونین و منطقه ویژه پارس جنوبی ابلاغ کرد.

[کد خبر:AJ35454]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

طبیعت بهاری مازندران

طبیعت بهاری مازندران

 طبیعت بهاری مازندران

مزرعه کلزا در روستای زرندین نکا/تصاویر

مزرعه کلزا در روستای زرندین نکا/تصاویر

    مزرعه کلزا در روستای زرندین...

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

جدیدترین مطالب