آینه جم: شلیک پلیس در یکی از مسیر فرعی دیلم به سمت خوزستان، منجر به کرگ راننده خودرو شد.

به گزارش آینه جم؛ فرمانده انتظامی دیلم با تایید این حادثه، اعلام کرده: راننده خودروی حامل کالای قاچاق بدون توجه به دستور توقف پلیس درجاده خاکی و صعب العبور با سرعت زیاد در حال حرکت بود که با تیراندازی ماموران متوقف شد.

سرهنگ رضا اسماعیلی افزود: ماموران انتظامی هنگام کنترل خودرو‌های عبوری در مسیرهای خاکی، به یک خودرو سواری پژو ۴۰۵ که با سرعت بسیار بالا در حال حرکت بود و در انتهای مسیر‌های خاکی قصد ورود به جاده را داشت، دستور توقف می‌دهند.

اسماعیلی عنوان کرد: نوع رانندگی راننده خودرو، ظن ماموران را به قاچاق مواد مخدر معطوف کرد و با وجود دستور ایست از جانب ماموران پلیس، راننده خودرو بدون توجه، با انجام حرکات خطرساز قصد زیر گرفتن یکی از نیرو‌های پلیس را داشت که برابر قانون به‌کارگیری سلاح پس از شلیک چند تیر هوایی، لاستیک خودروی یادشده را هدف قرار گرفت اما به دلیل پستی و بلندی‌های جاده خاکی و تغییر مسیر ناگهانی این خودرو، یک گلوله بعد از برخورد با بدنه خودرو، کمانه و به راننده اصابت کرد.

او گفت: ماموران انتظامی به سرعت راننده را با حضور اورژانس به بیمارستان انتقال می‌دهند اما او به علت شدت جراحات وارده فوت کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان دیلم با ابراز تاثر و تاسف به دلیل وقوع این حادثه بیان کرد: جزئیات وقوع آن در دست بررسی است.

[کد خبر:AJ35651]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب