آینه جم: نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استان بوشهر نیرو‌های توانمند زیادی برای تصدی مدیریت‌ها دارد گفت: حضور مدیر غیربومی در این استان توجیه ندارد.

به گزارش آینه جم؛ ابراهیم رضایی بیان کرد: کمیته امداد نهاد مهمی است و انتظار می‌رود مطالبات رهبر انقلاب در نهاد انقلابی کمیته امداد به صورت کامل اجرا شود.

او افزود: انتظار می‌رود کمیته امداد به تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر بهره‌گیری از نیرو‌های جوان، مومن و انقلابی عمل کند تا به روز‌های درخشان خویش برگردد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: یکی از ظرفیت مهم استان بوشهر داشتن نیروی انسانی خوش‌فکر، پرتلاش، توانمند و کارآمد است که توان تصدی مسئولیت‌های مهم مدیریتی در استان و کشور را دارند.

رضایی ادامه داد: کمیته امداد امام خمینی (ره) از نهاد‌های مهم و کاربردی است که خدمات گسترده‌ای را به مردم می‌دهد و حضور مدیر بومی در این نهاد کارایی و اثربخشی آن را افزایش می‌دهد.

او با انتقاد از انتصاب مدیران غیربومی در استان گفت: استان بوشهر نیرو‌های توانمند بسیار زیادی برای تصدی مدیریت‌ها دارد و حضور مدیر غیربومی در این استان توجیه ندارد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با توجه به تصمیمات اتخاذ شده برای تغییر مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر انتظار و تاکید داریم که مدیر بومی منصوب شود.

رضایی افزود: انتصاب مدیرکل غیربومی برای کمیته امداد استان را قبول نداریم چراکه افراد توانمند زیادی در استان برای تصدی این مسئولیت و مسئولیت‌های بزرگ‌تر از این وجود دارد.

او عنوان کرد: بنای دخالت در انتصابات نداشته و نداریم، اما با جدیت از نیرو‌های توانمند بومی دفاع می‌کنیم و معتقدیم که این نوعی بی‌احترامی به مردم است که وقتی در دستگاهی همچون کمیته امداد به تعداد کافی مدیران کارآمد بومی وجود دارد، عناصر غیربومی جایگزین مدیران موفق بومی شوند.

[کد خبر:AJ36009]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب