آینه جم : دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر به ۴۲۰ نفر رسید.

به گزارش آینه جم ؛ دکتر سعید کشمیری افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۹۸ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۶۰ مورد به کرونا مثبت، قطعی است.

وی با اشاره به اینکه اکنون ۳۸ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه می‌باشند افزود: از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۱۵ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.

دکتر کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: متاسفانه امروز ۸ مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا ۴ آقا با ۸۶، ۸۳، ۶۱ و ۸۳ سال سن با سابقه بیماری زمینه‌ای کلیوی، قلبی، فشار خون و دیابت و ۴ خانم با ۸۲، ۷۱، ۶۳ و ۵۹ سال سن با سابقه بیماری قلبی، کبدی، مغزی، دیابت و فشار خون در استان بوشهر به ثبت رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۹۹ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۷۸ نفر از آن‌ها مثبت قطعی بوده‎ اند.

کشمیری گفت: تا کنون ۱۲۹۶ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر افزود: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۵۶۰۷۷ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

[کد خبر:AJ36269]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب