آینه جم: برترین‏‌های دومین دوره مسابقه دوچرخه سواری کوهستان بانوان استان بوشهر معرفی شدند.

به گزارش آینه جم؛ مدیر روابط عمومی هیات دوچرخه سواری استان بوشهر روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: دومین مرحله مسابقات دوچرخه سواری کوهستان قهرمانی استان در رشته کراس کانتری ویژه بانوان به میزبانی بندر بوشهر در پارک شغاب و در سه رده سنی  نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان برگزار شد.

بانوان دوچرخه سوار برتر بوشهر معرفی شدند

احسان حفظ الله افزود: در این دوره از مسابقات شهرستان‌های بوشهر، دشتستان، گناوه و کنگان حضور داشتند که در پایان به نفرات برتر در رده های مختلف سنی با اهدا حکم قهرمانی و مدال تقدیر شد.

 وی بیان کرد: در رده سنی نوجوانان صفا سیاه منصوری از کنگان، سارا تقدسی از بوشهر اول و دوم شدند و در رده سنی جوانان نیز فرشته پاپری و نگار جمیری از دشتستان به رتبه‏‌های نسخت و دومی دست یافتند و نصرین غفاری از کنگان در رده سنی بزرگسالان سوم شد.

حفظ الله اظهار داشت: در رده سنی بزرگسالان نیز سمانه شفیع پور و سمیه شفیع پور از بوشهر اول و دوم شدند و آمنه رحمانی از کنگان و فاطمه خواجه زاده از گناوه به مقام سوم مشترک دست یافتند.

وی یادآور شد: داوری این مسابقه را خانم‌ها آتنا موافق، رقیه محمدی، روشنک مال اللهی و مریم کارگر برعهده داشتند.

حفظ الله یادآور شد: با توجه به شروع پیک پنجم کرونا  این رقابت‎‌ها با برنامه‌ریزی دقیق و رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار و با استقبال خوبی نیز از سوی دوچرخه‎ سواران مواجه شد.

[کد خبر:AJ36301]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب