آینه جم/   شهردار بندر کنگان از حذف مکاتبات کاغذی خبر داد و گفت: طرح شهرداری بدون کاغذ در شهرداری بندر کنگان اجرایی خواهد شد.

طرح «شهرداری بدون کاغذ» در کنگان اجرایی می‌شود

به گزارش آینه جم؛   رحیم جمالی در گفتگو با خبرنگار ثلاث از حذف مکاتبات اداری در شهرداری کنگان خبر داد و اظهار داشت: همان‌طور که هم اکنون بسیاری از دانش‌آموزان و دانشجویان، یادگیری با سی‌دی‌های آموزشی را بر کتاب و دفتر و معلم ترجیح می‌دهند، بنابراین زیرساخت‌هایی را برای شهرداری بدون کاغذ، در شهرداری کنگان شکل داده‌ایم و تاکنون گام‌های مؤثری را در این راه برداشته‌ایم.

شهردار کنگان تصریح کرد: به‌طورقطع در دنیایی که روزبه‌روز به سمت الکترونیکی شدن و حذف مبادلات کاغذی، بروکراسی‌های اداری و رفت‌وآمدهای زائد پیش می‌رود، شهرداری‌ها به‌عنوان سازمان‌های خدمات رسان، باید نسبت به حذف تدریجی کاغذ از زندگی مردم و به‌حداقل‌رساندن استفاده از آن، پیشرو باشند.

وی با بیان اینکه کلیه پرسنل اداری در روزهای آتی، آموزش‌های لازم را در این زمینه خواهند گذراند، خاطرنشان کرد: راه‌اندازی دبیرخانه بدون کاغذ در شهرداری کنگان در راستای شهروندمداری و حفظ حقوق شهروندان است.

اصطلاح «سیستم مکاتبات بدون کاغذ» تعریف سیستمی است که در آن اتوماسیون اعمال شده و عملکردها به‌صورت الکترونیکی اجرا می‌گردد.

[کد خبر:AJ36358]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب