آینه جم: مهدی طارمی بازهم برای تیم ملی درخشید و توانست گره بازی را با گلزنی خود باز کند.

به گزارش آینه جم؛ تیم ملی فوتبال ایران سومین بازی خود در مقدماتی جام جهانی 2022 را هم با برد پشت سر گذاشت تا بازهم به صدر جدول صعود کند.

تیم ملی ایران بازی سختی مقابل امارات را آغاز کرد و در تمام نیمه اول نتوانست به گل دست پیدا کند و کار برای ایران گره خورده بود.

 در دقیقه 59 نیمه دوم نیز صحنه‌ای حساس و مشکوک رخ داد که دقایق زیادی با چک شدن VAR بازی را متوقف کرد و نهایتا در اتفاقی خوشایند، در حالی که شجاع از زمین اخراج شده بود، در بررسی ویدئویی آفساید بازیکن اماراتی گرفته و بازی برای تیم ملی برگشت.

امارات که در شوک این اتفاق بود مسخ همکاری فوق العاده زوج خط حمله ایران (طارمی و آزمون) شد و دروازه خود را فرو ریخته دید. 

وحید امیری از سمت چپ توپ را به طارمی رساند، مهدی با کنترل عالی توپ را به سردار پاس داد، آزمون دوباره توپ را به مهدی سپرد و در این لحظه پاس مجدد طارمی به آزمون شکل گرفت و سردار با یک پاس چیپ فوق العاده توپ را برای مهدی به جلو انداخت و شماره 9 ایران با فرار به قلب خط دفاع امارات با ضربه‌ای استادانه و فکر شده از پشت محوطه دروازه خصیف را فرو ریخت.

بدون شک این یکی از فوق العاده‌ترین گل‌های طارمی با همکاری سردار آزمون بوده که کار هردو بازیکن در این صحنه بسیار تحسین برانگیز است. 

طارمی در دقایقی بعد نیز در محوطه جریمه سرنگون شد و از امارات پنالتی گرفت که سردار آزمون موفق به گل‌زنی نشد. بی شک طارمی تاثیر گذارترین بازیکن ایران در این بازی سخت مقابل امارات بوده است.

تیم ملی که با سه برد صدرنشین گروهش است، سه شنبه آینده 20 مهرماه در ورزشگاه آزادی میزبان کره جنوبی است.

[کد خبر:AJ37003]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب