آینه جم: استاندار بوشهر با اشاره به معرفی فرمانداران جدید در ۱۰ شهرستان این استان گفت:حداکثر تا هفته آینده همه فرمانداران جدید استان بوشهر معرفی می‌شوند.

فرمانداران جدید 10 گانه استان بوشهر تا هفته آینده معرفی می‌شوند

به گزارش آینه جم به نقل از تسنیم، احمد محمدی‌زاده در شهرستان جم با اشاره به معرفی فرماندار جدید این شهرستان اظهار داشت: امروز در نشست شورای اداری شهرستان جم ضمن معرفی سید محمد احمدپور به‌عنوان فرماندار شهرستان جم از خدمات سید محمد حسینی فرماندار قبلی قدردانی شد.

استاندار بوشهر با اشاره به معرفی فرمانداران جدید در 10 شهرستان این استان گفت: حداکثر تا هفته آینده همه فرمانداران جدید استان بوشهر معرفی می‌شوند.

وی انقلابی‌گری، جهادی و مردمی بودن را از ویژگی‌های فرمانداران جدید استان بوشهر دانست و بیان کرد: بر اساس منویات مقام معظم رهبری و تأکیدات آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور، فرمانداران با ویژگی انقلابی‌گری، جهادی و مردمی بودن و تجربه اجرایی انتخاب می‌شود.

محمدی‌زاده توجه به برنامه‌ها و حل مشکلات شهرستان جم را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: در سفر بعدی به شهرستان جم در زمینه مشکلات و حل آنها در نشست‌های تخصصی بررسی لازم انجام و راهکاری لازم ارائه می‌شود.

[کد خبر:AJ37361]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب