IMG-20211228-WA0005.jpg

 

آینه جم/  مدیرعامل پتروشیمی جم از افتخارآفرینان این شرکت در ششمین دوره مسابقات قرآن کریم تقدیر کرد. 
 
به گزارش آینه جم به نقل از  روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم، در مرحله نیمه نهایی ششمین دوره مسابقات قرآن کریم در رشته‌های حفظ، تحقیق، ترتیل، و مفاهیم ویژه شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس 12 نفر از کارکنان پتروشیمی جم شرکت داشتند که دو نفر موفق به راهیابی به مرحله کشوری شدند. 
 
مدیرعامل پتروشیمی جم ضمن تبریک به شرکت‌کنندگان این مسابقات و ابراز خرسندی از برگزاری چنین رویدادهایی گفت: بسیار خوشحال هستیم که انس با قرآن کریم و فرهنگ قرآنی در منطقه پارس و به ویژه شرکت‌های پتروشیمی وجود دارد. 
 
دکتر رضا علیزاده با تاکید بر اهمیت و ضرورت ترویج فرهنگ قرآنی افزود: موفقیت‌ در امور قرآنی با شرکت در رقابت‌های معنوی موجب خیر و برکت و رشد شخصی می‌شود چرا که اگر نور قرآن دل‌ها و خانه‌ها را روشن کند آثار و برکات آن در جامعه و زندگی مردم پدیدار خواهد شد. 
 
وی تصریح کرد: بی شک اجر معنوی و پاداش این عزیزان نزد خداوند متعال محفوظ است، ما نیز به سهم خود وظیفه داریم عزیزان قرآنی را مورد تکریم و تجلیل قرار دهیم، باشد که در مسیر تعلم، تدبر و عمل به قرآن ثابت قدم باشند. 
 
گفتنی است در مرحله مقدماتی این دوره تعداد ۳۰۰ نفر شرکت داشته‌اند که ۱۱۳ نفر از ایشان به مرحله نیمه نهایی راه یافتند که از هر رشته نفرات اول و دوم به مرحله نهایی مسابقات قرآن وزارت نفت راه یافتند. 
 
بنا بر اعلام ستاد برگزاری این مسابقات طی نظر هیأت داوران در گروه برادران رشته حفظ ۵ جزء عبدالرسول محمودیان و در گروه خواهران و رشته تحقیق شیواسادات نیکوکار از پتروشیمی جم به عنوان نفرات برتر مرحله نیمه نهایی مسابقات قرآن کریم وزارت نفت -شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس- موفق به کسب مقام و راهیابی به مرحله نهایی کشوری شدند.
[کد خبر:AJ37745]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب