آینه جم: فرماندار بوشهر گفت: فراهم کردن زمینه اجرای شعارهای دولت سیزدهم و تحقق عملی آنها باید سرلوحه برنامه کاری مسئولان این شهرستان قرار گیرد.

فرماندار بوشهر: تحقق شعارهای دولت سیزدهم باید سرلوحه برنامه کاری مسئولان باشد

به گزارش آینه جم به نقل از روابط عمومی فرمانداری بوشهر، صالح رحیمی در آیین تکریم و معارفه بخشدار مرکزی شهرستان بوشهر افزود: فسادستیزی، مردم‌داری، انجام کار شبانه روزی و رعایت قانون و مقررات از شعارها و محورهای کاری دولت سیزدهم است که همواره باید مورد توجه مسئولان باشد.

وی بیان کرد: خستگی در دولت سیزدهم معنا ندارد و همه مدیران و مسئولان باید با کار شبانه روزی به مردم خدمت کنند.

فرماندار بوشهر گفت: وحدت، همدلی و یکپارچگی مسئولان در استان و شهرستان بوشهر بی نظیر و این استان در این زمینه به عنوان الگویی موفق به شمار می‌رود.وی اضافه کرد: درحالی که امروز دشمن همواره به دنبال ایجاد تفرقه در جامعه و ایجاد جدایی بین مردم و مسئولان است باید با وحدت و همدلی این توطئه استکبار را نقش برآب کرد.

فرماندار بوشهر گفت: روستائیان بویژه ساکنان روستاهای مرزی، به عنوان مرزدارانی که صادقانه و بی منت مشغول مرزبانی و خدمت رسانی به جامعه هستند باید قدر آنها را دانست و خدمت گزاری به آنها باید در راس امور باشد.

وی ادامه داد: در زمان قبول مسئولیت باید بپذیریم که در راستای رفاه حال و حل مشکلات مردم گام برداشته شود و وقت و انرژی باید در اختیار مردم باشد، تا در زمان پایان مسئولیت این زحمت به یادگار بماند و مردم به نیکی ازآن یاد کنند.

صالح رحیمی افزود: مهم نیست عمر مسئولیت چقدر باشد، مهم آنست که تا زمانی که در مسند خدمتگزاری به مردم هستیم، برای رضای خدا و رفاه مردم و توسعه شهرستان حرکت کنیم.

در این آیین عارف علوی تبار به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان بوشهر معرفی و از خدمات احمد روشنک تقدیر شد.

[کد خبر:AJ37814]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب