آینه جم؛  کارکنان شرکت پلیمر آریاساسول در روزهای ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ با همکاری سازمان انتقال خون استان بوشهر در فرایند اهدای خون شرکت کردند.

به گزارش آینه جم به نقل از  روابط عمومی شرکت پلیمر آریاساسول؛ در روزهای ۲۰ و ۲۱ آبان‌ماه ۱۴۰۱ با استقرار تیم سیار سازمان انتقال خون استان بوشهر در این شرکت، بیش از ۲۵۰ نفر از کارکنان در فرایند اهدای خون شرکت کردند.
فرایند اهدای خون توسط کارکنان شرکت پلیمر آریاساسول با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و پیشگیرانه از بیماری کرونا با توجه به کاهش ذخائر بانک خون کشور در شرایط پاندمی و با هدف توسعه فرهنگ اهداء و تامین پایدار ذخایر خون انجام شد.
سازمان انتقال خون با هدف تامین خون و فرآورده‌های خونی مورد نیاز مراکز درمانی استان و حتی استان‌های همجوار با اعزام تیم‌های سیار خونگیری به سایر شهرها و روستاها به جلب هرچه بیشتر مشارکت عمومی اقدام می‌کند، که آریا ساسول همواره در این فرایند مشارکت فعال دارند.
مدیر روابط عمومی سازمان انتقال خون استان بوشهر با اشاره به استقبال خوب کارکنان شرکت پلیمر آریاساسول از این برنامه خونگیری و ثبت رکورد جدید نسبت به دفعات قبل گفت: استان بوشهر با میانگین ۳۱ اهداء کننده در هر هزار نفر جزو سه استان برتر اهداء کننده خون در کشور است که این نشان از توجه اهداء کنندگان به این امر خداپسندانه و مسئولیت اجتماعی در استان است.
مدیران و کارکنان آریاساسول با همکاری تیم سیار سازمان انتقال خون استان بوشهر با هدف مشارکت مدنی و ایفای مسئولیت‌های اجتماعی کارکنان شاغل در صنعت به منظور رفع نگرانی بیماران بستری و نیازمند خون، سالانه در چندین نوبت در فرایند اهدای خون مشارکت می‌کنند.

[کد خبر:AJ38832]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب