آینه جم؛  مديركل حقوقي وزارت كار چهارشنبه 29 تیرماه با حضور در عسلویه از مجتمع پتروشیمی جم بازدید کرد.
به گزارش آینه جم به نقل از  روابط عمومی پتروشیمی جم، دکتر مرضيه داوری لنگرودي، مديركل حقوقی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي؛ دکتر روح‌اله اوقافی آرانی، مديركل حقوقي صندوق بازنشستگي كشوري و تيم همراه ضمن بازدید از سایت مجتمع و واحدهای فنی پتروشیمی جم، در نشست مشترکی با مدیر امور حقوقی و جمعی از کارشناسان حقوقی این شرکت حضور یافته و در جریان پیشرفت‌ها و موفقیت‌های به دست آمده در دعاوی مهم حقوقی و تکالیف سالیانه مجمع قرار گرفتند.
در این نشست مدیر امور حقوقی و قراردادهای پتروشیمی جم ضمن ارائه خلاصه‌ای از فعالیت‌های شرکت در خصوص پروژه‌های در دست اجرا، گزارش اختلافات بین مجتمعی، مطالبات جاری و سنواتی جم و مسائل و چالش‌های حقوقی مجموعه توضیح داد.
وی همچنین از توجه ویژه امور حقوقی به تکالیف سنواتی مجمع، و اخذ آراء متعدد به نفع شرکت پتروشیمی جم در پرونده‌های حقوقی گفت و بر اهمیت و اولویت این موضوعات تاکید کرد.
گفتنی است در این سفر دو روزه، مديركل حقوقی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی و همراهان ضمن آشنایی با ظرفیت‌ها و توانمندی‌های مجتمع پتروشیمی جم، از واحدهای فنی و خط تولید این شرکت بازدید نموده، همچنین گزارش پروژه‌های توسعه‌ای و پرونده‌های مهم حقوقی این مجموعه به ایشان ارائه گردید.
[کد خبر:AJ39426]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب