آینه جم؛  در روزهای گذشته فیلمی با عنوان برخورد گشت ارشاد با دختر بوشهری در شبکه‌های اجتماعی منتشر و باعث اظهارنظرهای گوناگونی شد. تکذیب برخورد گشت ارشاد با دختر بوشهری/ گاف ضدانقلاب در انتشار کلیپ ۵ سال پیش!

به گزارش آینه جم، در روزهای گذشته فیلمی با عنوان برخورد گشت ارشاد با دختر بوشهری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که اظهار نظرهای گوناگونی را فضای مجازی به همراه داشت.

با پیگیری خبرنگار فارس در بوشهر مشخص شد فیلم مذکور در رابطه با گشت ارشاد و مسائل مربوط به حجاب عفاف نبوده بلکه مربوط به ناآرامی‌ها و اغتشاشات دی ماه سال ۹۶ بوده که فرد مذکور که از فعالان اغتشاشات بود، به علت تخلفات در آن زمان دستگیر شد.

گفتنی است در این فیلم برخی افراد با لباس زمستانی تردد می‌کنند و این موضوع نشان می‌دهد که تصاویر مربوط به تابستان یا محدوده زمانی فعلی نیست.

به گزارش فارس، در اغتشاشات دی ماه 96 در میدان امام خمینی بوشهر برخی افراد اقدام به تجمعات بدون مجوز کرده و به اموال عمومی و مغازه‌ها و ماشین‌های مردم خسارت وارد کردند که کلیپ مذکور در همان سال نیز در فضای مجازی منتشر شد.

از ماه گذشته برخی از کلیپ‌ها و فیلم‌های تقطیع شده قدیمی در کشور توسط شبکه رسانه‌های معاند و عاملان داخلی آنها به نام بحث گشت ارشاد و مسائل مربوط به حجاب در حال بازنشر است.

[کد خبر:AJ39521]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب