آینه جم: باز هم کیفیت خودروی داخلی جان‌عزیزی را از خانواده‌ای در بخش‌ارم دشتستان دزدید و بازماندگان را عزادار کرد.

به گزارش  آینه جم؛ در پی برخورد پارس با سواری 405 در محور ارم دشتستان یک نفر فوت شده و دو نفر به شدت مصدوم و در بیمارستان تحت درمان هستند.

اما پرسش اینجاست که چرا هر تصادفی باید به مصدومیت و فوت منجر شود، آن هم مسئله‌ای که تمام هشتاد و اندی جمعیت ایران به این موضوع واقفند.

بی‌کیفیتی خودروی داخلی که حتی امسال از زبان رهبر انقلاب هم شنیده شد، موضوعی کلیشه‌ای و تکراری است که یکی دوسال اخیر بارها و بارها پلیس راهور به آن پرداخته است. خودروی بی‌کیفیتی که هر روز برای برنده شدن در قرعه‌کشی‌ اش، مردم از سروشانه هم بالا  می‌روند. نه اینکه کسی طعم و مزه و تعفن آن را نداند، بلکه قشر متوسط و ضعیف جامعه‌، انتخابی و گزینشی دیگر جز خرید این خودروهای بی‌کیفیت و در نهایت ریسک بازی با جان خود را ندارند.

آن قدر اقبال و اشتها در قشر متوسط و ضعیف نسبت به این خودروها وجود دارد که سرعت در کمیت تولید و فروش آن، جایی برای پرداختن به کیفیت در تولید آنها باقی نمانده که حتی بگوییم بی‌کیفیت.

مقایسه کیفیت پژو و پراید در برابر برندهای مشهور دنیا سخنی بیهوده است و خنده‌دار..

باور کنین همین یکماه پیش به عینه شاهد برخورد یک پراید از جلو به عقب یک موتورسیکلت با سرعت بسیار کم در پشت چراغ‌قرمز بودم. فقط بگویم یک مضحکه تماشایی برای هُو کردن عابرین بر سر خسارت پراید بود..

از شکستن سپر و چراغ ها پراید تا سالم ماندن موتور سیکلت جای تامل داشت…

[کد خبر:AJ39885]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب