آینه جم: رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد خارگ و سرپرست حوزه معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد بوشهر با صدور احکامی جداگانه منصوب شدند.

به گزارش  آینه جم به نقل از آنا، رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد خارگ و سرپرست حوزه معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با صدور احکامی از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر منصوب شدند.

در سی و سومین جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر که با حضور نمایندگان دبیرخانه هیئت مؤسس دانشگاه و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان و رؤسای واحد‌ها و مراکز استان و رؤسای شور‌اهای تخصصی و مدیران ارشد استان بوشهر برگزار شد، سروش حیدری سنگستانی رئیس دانشگاه آزاد استان بوشهر، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خارگ و سرپرست حوزه معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد بوشهر را معرفی کرد.

۲ انتصاب در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر

در این جلسه حامد قائدی و مسعود صابری در حکمی از سوی سروش حیدری سنگستانی رئیس دانشگاه آزاد بوشهر به‌ترتیب به‌عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خارگ و مسعود صابری به عنوان سرپرست حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر منصوب و سپس معرفی شدند.

حامد قائدی عضو هیئت علمی بوشهر و دارای مدرک تحصیلی دکتری شیمی است که معاونت علمی واحد بوشهر و نیز یک دوره ریاست واحد خارگ را در کارنامه خود دارد.

مسعود صابری نیز عضو هیئت علمی بوشهر و دارای مدرک تحصیلی دکتری شیمی است که سوابقی مانند ریاست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز کنگان و ریاست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز جم را در کارنامه دارد.

۲ انتصاب در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر

 
[کد خبر:AJ39966]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب