آینه جم - معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با تشریح برنامه‌های شاخص هفته بسیج گفت: بسیج برای دفاع از انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی، فداکارانه و تمام قد ایستاده است.

به گزارش آینه جم  سرهنگ علی غضنفری صبح چهارشنبه در نشست هماهنگی برنامه‌های شاخص هفته بزرگداشت بسیج با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیج اظهار داشت: هفته بسیج فرصتی برای نمایش عملکرد و نقش‌آفرینی چهل و دو ساله بسیج در مقابل توطئه‌های جنگ نرم و جنگ سخت به مردم است.

وی تصریح کرد: ما هیچ نیرویی فداکارتر از بسیج سراغ نداریم که برای دفاع از انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران، تمام قد ایستاده باشد و در واقع در هیچیک از صحنه‌های دفاع از انقلاب اسلامی سراغ نداریم که بسیج حضور نداشته باشد.

معاون هماهنگ کننده سپاه استان بوشهر اضافه کرد: بسیج در دوران دفاع مقدس، کارنامه درخشانی از خود نشان داد اما عده‌ای بعد از این دوران، معتقد بودند که مأموریت بسیج تمام شده است و دیگر نیازی به وجود بسیج نیست اما تدبیر و دوراندیشی امام خمینی (ره) باعث شد بسیج با اقتدار به کار خود ادامه بدهد.

حضور بسیج در عرصه محرومیت‌زدایی

این مقام مسئول افزود: امروز همگان شاهد این مسئله هستند که بسیج به عنوان نیرویی فداکار و از خود گذشته، آرمان‌های انقلاب اسلامی را در تمامی صحنه‌ها به اجرا در می‌آورد و کارنامه‌ای بسیار موفقیت‌آمیز و درخشان در این زمینه دارد.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق علیه السلام اضافه کرد: بسیج خط مقدم مقابله با همه تهدیدات نرم و نیمه سخت است که این موضوع هم در بدنه بسیج و هم در خارج از آن وجود دارد.

سرهنگ غضنفری تأکید کرد: هفته بسیج فرصتی است تا نقش بسیج را در حل چالش‌هایی که تاکنون برای انقلاب اسلامی به وجود آمده است را تبیین کرده و حضور بسیج در عرصه‌ها و صحنه‌های مختلف را برای مردم بازگو کنیم.

وی خاطرنشان کرد: بسیج در محرومیت‌زدایی و حل چالش‌های فرهنگی در کشور اقدامات زیادی انجام داده است و در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز به همه دولت‌های به وجود آمده در کشور کمک کرده و از آن‌ها پشتیبانی کرده است.

برنامه‌های هفته بسیج

معاون سپاه استان بوشهر به برنامه‌های شاخص سپاه امام صادق علیه السلام در هفته بزرگداشت بسیج اشاره کرد و گفت: دیدار اعضای ستاد هفته بزرگداشت بسیج با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیین اختتامیه جشنواره رسانه‌ای ابوذر، جشنواره جهادگران علم و فناوری، همایش بصیرت و جهاد تبیین، برگزاری مجمع عالی بسیج استان بوشهر و رونمایی از کتاب از جمله برنامه‌های شاخص هفته بزرگداشت بسیج امسال است.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) افزود: برگزاری جشنواره طهورا، غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا، برپایی میقات صالحین و آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد از دیگر برنامه‌هایی است که در هفته بزرگداشت بسیج در سراسر استان بوشهر برگزار می‌شود.

[کد خبر:AJ40353]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب