آینه جم- شرکت پلیمر آریاساسول در راستای تحقق شعار سال ۱۴۰۱ به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) “تولید، دانش‌بنیان، اشتغال آفرین” با هدف حمایت و توانمندسازی راهکارهای نوآورانه فعالان و متخصصین صنعت، همایش سراسری تحول دیجیتال و اقتصاد دانش‌ بنیان را برگزار می‌کند.

به گزارش آینه جم به نقل از  روابط عمومی شرکت پلیمر آریاساسول، “همایش سراسری تحول دیجیتال و اقتصاد دانش‌بنیان” روز یکشنبه ۲ بهمن ماه سال‌ جاری در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما (تهران) با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان، پارک‌های علم و فناوری دانشگاهی برگزار خواهد شد.
بر اساس این گزارش آریاساسول همایش سراسری تحول دیجیتال و اقتصاد دانش‌بنیان را با رویکرد کمک به ارتقای نقش نخبگان در توسعه صنعت، خلق محصولات جدید و تسریع در تبدیل ایده‌ها و راهکارها به محصول و تجاری سازی آنها و حمایت از کسب و کار و صنایع دانش‌بنیان با دعوت از فعالان حوزه‌های تحول دیجیتال،امنیت صنعتی، اینترنت اشیاء و مدیریت ریسک برگزار می‌کند.
شرکت پلیمر آریاساسول با تولید سالانه حدود دو میلیون تن اتیلن و انواع پلی اتیلن، سودآورترین پتروشیمی کشور ایران و از تولیدکنندگان عمده اتیلن و پلی اتیلن در خاورمیانه به شمار می‌رود.آریاساسول با اعتبار جهانی یکی از شرکت‌های جذاب و بنیادی بازار سرمایه کشور ایران است.
پیش از این نیز با هدف به اشتراک گذاشتن تجربیات و بومی سازی دانش موجود در آریاساسول با سایر شرکت‌های همکار به منظور خلق ارزش افزوده از دانش روز موجود در صنعت، مرکز نوآوری این شرکت در مهرماه سال ۱۴۰۱راه‌اندازی شده است.

[کد خبر:AJ40740]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب