IMG-20230510-WA0002.jpg

 

آینه جم:مدير منابع انسانى مخازن سبز گفت: ۸۰ درصد نیروهای شرکت مخازن سبز بومی هستند
به گزارش آینه جم به نقل از روابط عمومی شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه ، مدیر منابع انسانی این شرکت با تاکید بر نقش و اهمیت کارگران، عنوان کرد: ما در شرکت مخازن سبز همواره تلاش کرده‌ایم تا جایگاه و شان کارکنان معزز را حفظ کنیم و در همین راستا همواره تلاش بر این بوده تا پرداخت های کارکنان اعم از حقوق و مزایا، رفاهیات و … در زمان مشخص شده پرداخت گردد. و در هفته کارگر نیز طی مراسمی از ۱۰۰ کارگر نمونه و فعال شرکت قدردانی نمودیم.
مهندس ژیان افزود: یکی از برنامه‌های بسیار مهم شرکت، دانش‌افزایی و بالا بردن سطح کیفی و مهارتی دایمی کارکنان و کارگران است که جهت تحقق این امر ما در سال گذشته با بهره‌گیری از اساتید توانمند دوره های عمومی و تخصصی برای کارکنان اعم از قراردادی و پیمانکاری را برگزار کرده‌ایم تا سطح دانش و در نهایت بهره‌وری آنان را افزایش دهیم.
مدیر منابع انسانی شرکت مخازن سبز با اشاره به مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها و سازمان‌ها نسبت به حوزه پیرامون خود تصریح کرد: یکی از رویه‌های همیشگی ما توجه به منطقه‌ای است که در آن مستقر هستیم و در همین راستا علاوه انجام مسئولیت های اجتماعی و ارائه کمک‌هایی به منطقه، در زمینه اشتغال نیز ۸۰ درصد نیروهایمان را از بین افراد بومی انتخاب کرده‌ایم تا بدینوسیله بخشی از دِین خود را نسبت به محیط پیرامون ادا کرده باشیم.
[کد خبر:AJ41710]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب