آینه جم- کمال صالح احمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر یکسالگی مدیریت خود را ندید و در مراسمی رسما جایش را به یاسر جمالی داد.

https://pgnews.ir/gozaresh/uploads/p1h051ohbi17lp5pq13k0qj18hh6.jpg

به گزارش آینه جم؛ در شرایطی که دو هفته پیش حکم برکناری صالح احمدی صادر شده بود، برخی این موضوع را ناشی از مصاحبه معاون اجرایی رییس جمهور می دانند که در حاشیه سفر رییس جمهوری در اسفند پارسال از تغییر 5 مدیرکل خبر داد که به گفته وی در ارزیابی ها عملکردشان ضعیف بوده است.

یاسر جمالی سرپرست جدید ورزش و جوانان استان نیز رییس هیات جودو بوده و چندی پیش به سرپرستی معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان منصوب شده بود.

https://pgnews.ir/gozaresh/uploads/p1h051ohbi1l3t1kh713eiu35pp3u.jpg

وعده های سرپرست جدید

سرپرست جدید اداره کل ورزش و جوانان بوشهر پس از دریافت حکم خود، در سخنان کوتاهی گفت: جذب سرمایه و منابع برای رشد ورزش استان جزو اولویت هایش است.

https://pgnews.ir/gozaresh/uploads/p1h051ohbivm8upr1prkh4m3oi1m.jpg

جمالی با بیان اینکه به شکل غیرمنطقی شاهد عدم تزریق منابع استان به ورزش هستیم، ادامه داد: استان کنار ما 72 تیم در لیگ برتر با منابع نفت و گاز دارد، ولی بوشهر فقط یک نیم در رشته فوتبال ساحلی دارد که این نحوه توزیع منابع جای انتقاد دارد. تلاش بنده این است که زمینه جذب منابع استان در ورزش را به نتیجه برسانیم و با کمک استان محقق می شود.

وی با بیان اینکه تکمیل پروژه های ناتمام اولویت دیگر است، افزود: تحول ورزش از طریق استعدادیابی و پیکیرسنجی نوجوانان در مدارس ضروری است و برای این موضوع برنامه داریم.

https://pgnews.ir/gozaresh/uploads/p1h051ohbiu931trc16qu1ged1olr10.jpg

سرپرست جدید ورزش و جوانان با اشاره به اینکه فوتبال رشته تخصصی اش نیست، ولی اهمیت آن را خصوصا در بوشهر می داند، اظهار داشت: نقش فوتبال در نشاط اجتماعی غیرقابل انکار است و به صورت ویژه تلاش داریم اسپانسر ثابتی برای تیم های مطرح استان جذب کنیم.

سخنان کوتاه مدیرکل معزول

کمال صالح احمدی مدیرکل پیشین ورزش و جوانان هم در سخنان کوتاهی با بیان اینکه عملکردش سیاسی نبود، گفت: آنهایی که مرا تخریب کردند، از خدا می خواهم عزتشان دهد.

وی همچنین به تخصیص 20 میلیارد تومان از مصوبات سفر رییس جمهوری برای تکمیل پروژه های ناتمام استان خبر داد.

از حرف های تکراری جمیری تا گلایه رضایی

در این مراسم نمایندگان بوشهر و دشتستان نیز حضور داشته و پشت تریبون سخنرانی کردند.

https://pgnews.ir/gozaresh/uploads/p1h051ohbi1ghvirl1snf13441fuo16.jpg

عبدالکریم جمیری سطح مهمان وزارت برای این مراسم که مدیرکل هماهنگی استان های وزارت ورزش بوده را ضعیف دانست و گفت: انتظار داشتیم اگر وزیر ورزش برای این مراسم به استان نمی آید، حداقل معاونش حضور می یافت. 

https://pgnews.ir/gozaresh/uploads/p1h051ohbi4j3hud1nsp9h51hf0s.jpg

وی همچنین بدون اشاره به ضعف نمایندگان استان در تصویب قوانین موثر برای باز کردن پای صنایع درآمدزای استان به حمایت از رشته های ورزشی، در انتقادی تکراری گفت که صنایع مستقر نگاه حمایتی به ورزش ندارند.

ابراهیم رضایی نماینده دشتستان هم عملکرد وزارت ورزش در این دولت را ضعیف دانست و درباره مشکلات ورزش، بخشی هم سهم نمایندگان دانست.

[کد خبر:AJ41717]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب