آینه جم : محوّطه سازی برای مراکز تجاری امروز، امری مهم تلقی می شود و با ایجاد یک فضای سبز تعاملی و جذاب به برند و کسب و کار کمک می کند که بیشتر مورد استقبال عموم قرار گیرد. زیبایی، آراستگی، هویّت و انسجام بخشی از ویژگی ها و معیارهای مهم برای ارزیابی شهری سالم و شاداب و رو به تحوّل است.

به گزارش آینه جم  به نقل از روابط عمومی این شهرداری؛ حسین محمدی شهردار دوراهک گفت: محوّطه سازی اقدامی است آمیخته از علم و هنر که با آگاهی از اصول زیباشناسی و رفتار شناسی قبل از طراحی ماهیّت مجموعه باید بررسی و متناسب با آن طراحی شود.

وی ادامه داد: با یک طراحی بی نظیر برای محوّطه مجتمع تجاری می توان بیش از پیش محبوب و معروف شد و اگر از تمام ابزارهای محوّطه سازی استفاده شود افراد جذب محیط بیرون مجتمع می شوند و این امر باعث رونق و پیشرفت پروژه می شود.

محمدی در ادامه افزود: فاز اوّل این پروژه با اعتبار ۸ میلیارد ریال از تملک دارایی و اعتبارات استانی می باشد.

محمدی در پایان گفت: از آنجا که شهر دوراهک در مسیر اصلی جاده کنگان-بوشهر قرار دارد و همه ساله میزبان خیل عظیمی از مسافران از سرتاسر ایران در حال گذر از این شهر می باشد،طراحی این محوّطه  که شامل پارکینگ،نیمکت، فضای سبز، نورپردازی، سرویس بهداشتی و… می باشد و همچنین این پروژه توسط یکی از شرکت های معتبر در سطح کشور در زمینه طراحی متناسب با مجتمع تجاری طراحی شده که امیدواریم این آراستگی در ورودی شهر باعث ایجاد نشاط و افزایش درآمد کسب و کار مجتمع و ساخت سریعتر واحدهای مجتمع شود.

[کد خبر:AJ43009]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب