آینه جم- مدت هاست ارتباطات همراه اول و ایرانسل در شهرستان جم چه در بخش voic  و چه دیتا افتضاح شده و مشخص نیست چرا اینهمه اختلال ارتباطی همراه را شاهد هستیم؟!

به گزارش آینه جم ؛ وضعیت به حدی عذاب آور شده که گاهی امکان برقراری تماس عادی زیر دکل های ارتباطی هم امکان پذیر نیست و برخی کارشناسان معتقدند پهنای باند ورودی شهرستان جم و زیرساخت های مخابراتی، پاسخگوی کاربران ارتباطات در شهرستان نیست.

طبق بررسی ها، وضعیت ارتباطات در حوالی ظهر و شب، به مراتب بدتر از بقیه ساعات است و با افزایش بار ترافیک خطوط، اختلال به اوج می رسد.

مشکل مربوط به یک روز و دو روز یا یک ماه و دو ماه هم نیست و ماه هاست که وضعیت ارتباطات در شهرستان جم، روی اعصاب مردم است.

رئیس اداره مخابرات جم اما از راه اندازی قریب الوقوع نسل ۵ اینترنت همراه اول خبر می دهد و از فیبرگذاری ۳ کیلومتری در جم برای توسعه ارتباطات می گوید خبرهایی که بیشتر برای آمار و نمودار مناسب است تا واقعیت عینی و ملموس!

وضعیت تلفن همراه در جم، همواره با مشکلات جدی همراه بوده اما در ماه های گذشته، ارتباطات بی کیفیت تر شده و مقایسه وضعیت ارتباطات در شهرهای استان همجوار گویای همه چیز است.

 

* آوای بوشهر

[کد خبر:AJ43576]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب