اینه جم : مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی می گوید: پس از سفر وزیر ارشاد به استان در شهریورماه به استان و متعاقب آن حضور تیم دفتر فنی وزارتخانه، پیشنهاد هزار میلیارد تومانی استان برای تکمیل و تجهیز پروژه ها نهایی شده است.

به گزارش آینه جم ؛ عبدالرحیم افروغ در نشست خبری افزود: بسیار خوش بین هستیم که حدود 500 میلیارد تومان از این پیشنهادات مصوب و مابقی نیز با کمک استان از اعتبارات وزارت نفت تامین شود.

افروغ از مهمترین پروژه های زیرساختی استان را شامل مجتمع فرهنگی و هنری عسلویه دانست و اظهار داشت: با اعتباری که از مصوبات رییس جمهوری برای این پروژه درنظر گرفته شده، در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد.

وی ادامه داد: پروژه های مجتمع های فرهنگی و هنری ریز، سعدآباد، آبپخش و شبانکاره فعال شده، ضمن اینکه نگارخانه و تماشاخانه کنگان، نگارخانه گناوه و بازسازی تماشاخانه روباز بوشهر در مجتمع فرهنگی و هنری نیز جزو مصوبات سفر دوم ریاست جمهوری می باشند و پیگیر تکمیل و تجهیز آنها هستیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از تشریفات واگذاری سه مجتمع فرهنگی و هنری استان از سوی شهرداری ها به این اداره خبر داد و گفت: مجتمع های فرهنگی شهر امام حسن، بندر ریگ و عالیشهر به چرخه فعالیت های فرهنگ و هنر وارد خواهند شد که هرچند تحویل گرفتن آنها کار ما را سخت می کند، ولی تجهیز و فعال کردن آنها وظیفه ماست

[کد خبر:AJ43577]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب