آینه جم : با استعفای عبدالخالق برزگرزاده از کاندیداهای انتخابات هیات فوتبال، اگر صلاحیت محمد نجفی هم برای این انتخابات تایید نشود، سناریوی تکرار ریاست امیرحسین محتشم رقم می خورد.

به گزارش آینه جم ؛ خبر می رسد عبدالخالق برزگرزاده عضو شورای شهر بوشهر به دلیل تعلل باشگاه فجرصبا بوشهر برای کنار گذاشتن وی از هیات مدیره اش، کاندیداتوری اش برخلاف بند 7 ماده 21 اساسنامه هیات فوتبال شده است. (در زمان نام نویسی، کاندیدای ریاست هیات فوتبال نباید مسئولیت مدیریتی، اجرایی و فنی داشته باشد.)

همچنین درباره وضعیت محمد نجفی رییس سابق هیات فوتبال استان و دیگر داوطلب این انتخابات هم پالس مثبتی برای تایید صلاحیتش دیده نمی شود و احتمال دارد مشابه انتخابات چهارسال پیش، مجوز کاندیداتوری وی صادر نشود.

در این وضعیت، خداکرم ایزدپناه سرپرست سابق تیم های شهرداری بوشهر، شاهین و ایرانجوان بوشهر تنها رقیب محتشم رییس فعلی هیات فوتبال است، چهره ای که از همان ابتدا گفته می شود کاندیدای پوششی محتشم است تا درصورت نیاز انتخابات را به مرحله دوم بکشاند و آنجا کناره گیری کند!

با این حساب، احتمالا باید منتظر انتخاباتی کم رمق و بدون رقیب برای ابقای امیرحسین محتشم بود، رییس هیاتی که منتقدان زیادی دارد و بسیاری، مرگ فوتبال بوشهر را رهاورد دوره مدیریت وی می دانند./ خلیج فارس

[کد خبر:AJ43584]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب