00000A0010.jpg

 

آینه جم ➖️رئیس شورای تأمین و فرماندار شهرستان عسلویه و فرمانده منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از دو طرح محیط زیستی پتروشیمی صدف خلیج فارس بازدید کردند.
➖️به گزارش آینه جم سیدعلی هاشمی، رئیس شورای تأمین و فرماندار شهرستان عسلویه و سردار محمد حسین بارگاهی، فرمانده منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جریان بازدید از پتروشیمی صدف خلیج فارس بیان کردند: ما از اجرای طرح های محیط زیستی پتروشیمی صدف خلیج فارس حمایت خواهیم کرد و امیدواریم که سایر بخش های صنعت نفت و پتروشیمی نیز در جهت ایفای مسئولیت های اجتماعی خود در مناطق نفت خیز، این طرح ها را دستور کار خود قرار دهند.
➖️فرماندار شهرستان عسلویه با مطالبه گری اتمام طرح فلر پاک و زمینی پتروشیمی صدف خلیج‌فارس که نخستین فلر زمینی ایران است، گفت: به مردم عزیز شهرستان عسلویه این نوید را می دهم که این طرح انتشار آلاینده های زیست محیطی صنعتی را کاهش می دهد و اتفاق مثبتی برای منطقه خواهد بود.
➖️هاشمی با اشاره به ایجاد مخزن پیش‌تصفیه پساب پتروشیمی صدف خلیج‌فارس عنوان کرد: طرح دوم محیط زیستی این مجتمع نیز حوضچه پیش‌تصفیه پساب صنعتی است که ظرفیتی معادل 320 هزار مترمکعب دارد و از آلوده سازی محیط زیست جلوگیری می‌کند.
➖️وی با تقدیر از روحیه جهادی حاکم بر پروژه اظهار کرد: این طرح بزرگترین مجتمع تولید الاستومر خاورمیانه است که تا پایان سال به بهره برداری می رسد و با بهره برداری از این مجتمع سبز، ایران در تولید لاستیک ESBR نه تنها خودکفا می شود، بلکه می تواند به تمام جهان صادرات محصول و برای کشور ارزآوری داشته باشد.
[کد خبر:AJ43589]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب