آینه جم- رییس شورای اسلامی شهر بوشهر با اشاره به کمبود زیرساخت‌های اقامتی در این شهر گفت: احداث کمپ دائمی اقامت مسافران در شهر بوشهر ضروری است.

به گزارش  آینه  جم  وحید نیک روش صبح شنبه در نشست با اعضای ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری بندر بوشهر اظهار کرد: امسال تلاش شد شهر با آمادگی خوبی آماده استقبال از نوروز شود.

وی اضافه کرد: تجهیز و آماده سازی کمپ‌ها، افزایش سرویس‌های بهداشتی، تدوین برنامه‌های فرهنگی در نوار ساحل و فضا سازی شهری و نصب المان‌های نوروزی و ویژه ماه مبارک رمضان از جمله این اقدامات بود است.

رئیس شورای شهر بوشهر ادامه داد: در شهرداری تنوع خدمات وجود دارد که با انسجام و همدلی نیروهای شهرداری در حال خدمت رسانی هستند.

تبدیل بوشهر به مقصد گردشگری

وی خاطرنشان کرد: در شهر بوشهر در حوزه زیر ساخت‌ها به ویژه اماکن اقامتی با کمبود مواجه هستیم و به همین دلیل حجم زیادی از مسافران نسبت به نصب چادر در ساحل می‌کنند که ساماندهی آنها ضروری است زیرا این چادرها فضای نامطلوب بصری ایجاد کردند.

نیک روش با اشاره به اینکه بوشهر به یکی از مقاصد گردشگری کشور تبدیل شده است گفت: احداث یک کمپ دائمی اسکان گردشگران ضروری است و در صورت اختصاص یک زمین مناسب در شهر بوشهر آماده ساخت این کمپ هستیم.

وی ادامه داد: باید مستند نوشته از کمبودها و کارهای جدیدی که مورد نیاز است در نوروز صورت گیرد تدوین و به شورا ارائه شود تا در کمیسیون‌های تخصصی شورا موارد بررسی قرار گیرد.

رئیس شورای شهر بوشهر تاکید کرد: امیدواریم امسال برگ زرینی در خدمت رسانی مدیریت شهری در نوروز باشد و بتوانیم رضایت گردشگرانی که به بوشهر می آیند را جلب کنیم

[کد خبر:AJ45121]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب