0000009kjir.jpeg

آینه جم-معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری جم گفت: خوشبختانه در ایام نوروز ۱۴۰۳، هیچ سانحه تصادف منجر به فوتی در محورهای مواصلاتی جم نداشتیم.
به گزارش آینه جم؛عبدالرحیم راستین در گفتگو با این پایگاه خبری اظهار داشت: بیش از ۵۰۰ هزار مسافری نوروزی از ابتدای سال جاری وارد شهرستان جم شد که از این تعداد، بیش از ۲ هزار نفر اسکان در مراکز اقامتی شهرستان ثبت شده است.
وی با بیان اینکه ایام نوروز را بدون فوتی در تصادفات جاده ای درون شهری و برون شهری سپری کردیم تصریح کرد: از همه دستگاه های خدمات رسان بابت هماهنگی و تلاش شبانه روزی تشکر می کنم.
جانشین ستاد خدمات سفر شهرستان جم، اجرای ۱۱ کیلومتر مسیر چهارخطه در محور جم-فیروزآباد را در کاهش تصادفات موثر دانست و افزود: ۵ کیلومتر ابتدایی این محور از خروجی شهرستان جم به سمت استان فارس نیز تامین اعتبار اولیه شده و انتظار داریم با حمایت ویژه استاندار بوشهر، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و نیز تدابیر ویژه فرماندار جم، شاهد اجرا و تکمیل باند دوم این قطعه در آینده نزدیک باشیم.
راستین همچنین از مطالعه تقاطع غیرهمسطح ورودی شهرستان جم از سمت سیراف خبر داد و گفت: پیگیری برای تامین اعتبار اجرای این پروژه مهم در دستور کار قرار دارد.
وی با تسلیت ایام شهادت مولای متقیان حضرت علی علیه السلام و گرامی داشت لیالی قدر، از همراهی همه مردم و مسافران نوروزی در اجرای طرح نوروزی ۱۴۰۳ تقدیر کرد.
 
 
* آوای بوشهر
[کد خبر:AJ45209]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب