آینه جم  - مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: این اداره کل با اسکان ۲۳۶ هزار نفر رتبه چهارم کشور در حوزه گردشگری فرهنگیان را کسب کرد.

به گزارش آینه جم  " علی موحدی " روز سه‌شنبه در نشست شورای معاونان آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار کرد: در ایام نوروز ۴۰۰ مدرسه شامل سه هزار ۵۰۰ کلاس برای ارائه خدمات اسکان مهمانان نوروزی آماده‌سازی شد.

وی بااشاره به بزرگداشت روز معلم افزود: لازم است کارگروه‌ها و کمیته‌های ارزیابی در استان بوشهر تشکیل شود و تا ایام منتهی به ۱۲ اردیبهشت ماه برنامه های متناسب با این مناسبت اجرایی شود.

موحدی تصریح کرد:یکهزار و ۱۲۸ نفر از مرحله مدرسه‌ای به شهرستانی راه یافته‌اند که در شهرستان‌ها و مناطق از طریق سامانه در نظر گرفته شده ارزیابی شده و رتبه‌های برتر به استان اعلام می‌شود.

وی با قدردانی از تلاش فرهنگیان در عرصه‌های مختلف آموزشی، فرهنگی، خدمات‌رسانی و دیگر عرصه‌ها یادآور شد: عملکرد کارکنان حوزه آموزش و پرورش استان بوشهر باید به صورت دقیق مورد ارزیابی قرار گیرد.

موحدی گفت : کارگروه پایش بررسی عملکرد اداره‌کل و ادارات آموزش و پرورش ۱۸ گانه و آموزش و پرورش استثنایی استان بوشهرتشکیل شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در تشکیل کارگروه پایش بررسی عملکرد، ضمن شناخت و حل موضوعات، نقاط قوت و ضعیف و حرکت جهادی برای بهره‌گیری از ظرفیت حداکثری و ارتقای کیفیت برای خدمات بهتر به دانش‌آموزان بررسی می‌شود.

وی با اشاره به جشنواره شهید رجایی با یادآوری کسب رتبه برتر سال گذشته تاکید کرد: با توجه به تغییرات در ساختار و نیروی انسانی اداره کل ضرورت تشکیل یک دوره آموزشی با حضور مسئول مستقیم کار در استانداری برای رابطین دوایر مختلف اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، برای انجام بهتر کار ضرورت دارد.

[کد خبر:AJ45234]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب