آینه جم : مدیرکل امور مالیاتی استان بوشهر گفت: ۸۱۸ میلیارد تومان عوارض ارزش افزوده در ۲ ماه نخست امسال به حساب شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و روستاهای فاقد دهیاری و عشایر این استان واریز شده است.

به گزارش آینه جم ؛ محمدجواد رستمی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به افزایش پرداخت اعتبارات ارزش افزوده به شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان بوشهر گفت: در سال گذشته 4 هزار و 77 میلیارد تومان اعتبارات ارزش افزوده به حساب 40 شهرداری، دهیاری‌ها، روستاهای فاقد دهیاری و مناطق عشایری واریز شد.

وی با بیان اینکه در این سال 68.7 میلیارد تومان برای اجرای طرح‌های عمرانی در روستاهای فاقد دهیاری‌های استان بوشهر به حساب فرمانداری‌ها پرداخت شد، گفت: 2 هزار و 980 میلیارد تومان در سال قبل برای اجرا طرح‌های عمران شهری به حساب شهرداری‌های 40گانه استان بوشهر واریز شد.

مدیرکل امور مالیاتی استان بوشهر از پرداخت 992.6 میلیارد تومان به حساب دهیاری‌های استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: در این راستا 35.7 میلیارد تومان به طرح‌های عشایری استان بوشهر پرداخت شد.

رستمی با اشاره به پرداخت اعتبارات عوارض ارزش افزوده در 2 ماه نخست امسال خاطرنشان کرد: 818 میلیارد تومان عوارض ارزش افزوده در 2 ماه نخست امسال به حساب شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و روستاهای فاقد دهیاری و عشایر این استان واریز شده است.

وی ادامه داد: در مدت یادشده 598 میلیارد تومان در اختیار 40 شهرداری استان بوشهر قرار گرفت و 199 میلیارد تومان به حساب دهیاری‌های استان بوشهر واریز شد.

مدیرکل امور مالیاتی استان بوشهر از پرداخت 7 میلیارد و 100 میلیون تومان به طرح‌های مناطق عشایری استان از محل ارزش افزوده خبر داد و تصریح کرد: در همین راستا برای اجرای طرح‌ها در روستاهای فاقد دهیاری حدود 14 میلیارد تومان به حساب فرمانداری‌های مناطق مختلف استان بوشهر در 2 ماه نخست امسال واریز شد.

[کد خبر:AJ46057]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب