آینه جم؛  گروه هتل های بین المللی دبلیو(W Hotels) زیر مجموعه ای از شرکت گردشگری مشهور ماریوت آمریکا است که فعالیت خود را از سال 1998 آغاز کرده و در آخرین آمار سال 2020 برابر با 66 شعبه در سطح جهان دارد.

به تازگی تصاویری از دکوراسیون داخلی شعبه جدید این هتل در شهر اوساکا منتشر شده که اولین شعبه W در کشور ژاپن نیز محسوب می شود. نکته قابل توجه در رابطه با این خبر، سبک متفاوت طراحی داخلی فضای هتل است که توسط یک استودیوی طراحی مطرح از امستردام(هلند) اجرا شده است.

الهام از شکوفه های گیلاس که ژاپنی ها آنرا ساکورا می نامند، محیطی دلچسب و زیبا را ایجاد کرده است که در ترکیب با رنگ های شاد و طراحی مینیمال تبدیل به اثری هنری شده است.

در بخشی از هتل که یک قسمت تونل مانند طی خواهد شد که دیواره و سقف آن با  3000 دایره ایجاد شده توسط برش لیزری دقیق در ترکیب با نورپردازی تداعی کننده هنر اوریگامی و شکوفه های گیلاس است.

یکی از بهترین و البته گران ترین سوئیت های این هتل در طبقه بیست و هفتم قرار دارد که شامل 5 اتاق و سبک سنتی معماری ژاپنی در ترکیب با جزئیات مینیمال می شود. اینجا در انتخاب گیاهان داخل اتاق نیز به ژاپن و پوشش گیاهی ویژه سرزمین آفتاب توجه ویژه ای شده است.

مازیار دانیالی

[کد خبر:AJ35387]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

طبیعت بهاری مازندران

طبیعت بهاری مازندران

 طبیعت بهاری مازندران

مزرعه کلزا در روستای زرندین نکا/تصاویر

مزرعه کلزا در روستای زرندین نکا/تصاویر

    مزرعه کلزا در روستای زرندین...

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

جدیدترین مطالب